+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malířské práce Jan BOUDA

Klíčová slova: Malířství Praha, lakýrnictví Praha, malířské práce

E-mail: bouda.jan@worldonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2009

Popis: Malířství a lakýrnictví Jan Bouda nabízí veškeré povrchové úpravy, nátěry fasády, domu, budovy, exteriérů a interiérů, malování a vymalování pokojů, restaurací, kanceláří, nebytových prostor, pracovních hal, práce s barvami a nátěrovými hmotami typu BALAKRYL, ETERNAL, CAPAROL, COLORLAK, HET, BALAKOM, BAUMIT, OIKOS, TOLLENS, DOLUX, BARVY a LAKY HOSTIVAŘ.

Web: www.malir-lakyrnik.cz

Další související informace

Výškové práce Praha

h7, výškové práce praha, výškové, práce – Výškové práce Praha. Výškové práce s pomocí horolezecké techniky. např. rampouchy na střechách a okapech, nátěr fasád, klempířské opravy, zednické opravy fasád domů, kontrola, výměna, oprava střešní krytiny.

Výškové práce Praha

Výškové práce Praha, Práce ve výškách Praha, Mytí – V lokalitě Praha a Středočeský kraj děláme komplexní výškové práce. Jsme specialisté na jakékoliv práce ve výškách. Mezi výškové práce, které v regionu Praha a okolí nabízíme, patří například opravy a čištění fasád panelových domů, nátěry okapů, čištění okapů, mezi další námi nabízené výškové práce patří opravy výplní panelových spár.

Geodetické práce

Geodetické práce, Geodetické práce Praha, Geodézie – Společnost GROPUR s.r.o. poskytuje kvalitní služby v oblasti geodézie na území celé České republiky. Nabízíme ucelenou nabídku prací v oblastech inženýrské geodézie, katastru nemovitostí i speciálních prací v oboru.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.