+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malířské práce Jan BOUDA

Klíčová slova: Malířství Praha, lakýrnictví Praha, malířské práce

E-mail: bouda.jan@worldonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2009

Popis: Malířství a lakýrnictví Jan Bouda nabízí veškeré povrchové úpravy, nátěry fasády, domu, budovy, exteriérů a interiérů, malování a vymalování pokojů, restaurací, kanceláří, nebytových prostor, pracovních hal, práce s barvami a nátěrovými hmotami typu BALAKRYL, ETERNAL, CAPAROL, COLORLAK, HET, BALAKOM, BAUMIT, OIKOS, TOLLENS, DOLUX, BARVY a LAKY HOSTIVAŘ.

Web: www.malir-lakyrnik.cz

Další související informace

Výškové práce Praha

výškové práce praha, výškové, práce, praha – Výškové práce Praha. Zajišťujeme a nabízíme výškové práce s pomocí horolezecké techniky. Naším cílem je poskytování komplexních služeb, tak aby vedly ke konečné spokojenosti zákazníka.

Výškové práce Praha

Výškové práce Praha, Práce ve výškách Praha, Mytí – V lokalitě Praha a Středočeský kraj děláme komplexní výškové práce. Jsme specialisté na jakékoliv práce ve výškách. Mezi výškové práce, které v regionu Praha a okolí nabízíme, patří například opravy a čištění fasád panelových domů, nátěry okapů, čištění okapů, mezi další námi nabízené výškové práce patří opravy výplní panelových spár.

Stěhování firem a kanceláří

stěhování, stěhování Praha, – Nabízíme kompletní stěhovací služby pro firmy. Veškerý komfort pro Vás. Stěhování kanceláře po Praze a České republice. Mezinárodní stěhování kanceláří.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.