+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malované kachle

Klíčová slova: Malované kachle typu azulejos, witjes

E-mail: kachle@kachle.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2012

Popis: Obkladové dlaždice zvané v Portugalsku azulejos, v Holandsku witjes a u nás známé pod názvem delfské kachle, pořídíte v manufaktuře sídlící v Praze.Jedná se o umělecká díla s tradicí neztrácející na hodnotě . Možné kombinovat s klasickými formáty běžných obkladů.

Web: www.kachle.cz

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Výtvarné potřeby a prodej

výtvarné potřeby, prodej obrazů, ručně malované ob – Výtvarné potřeby, rámy na obrazy, suché pastely, temperové barvy, malířské potřeby, plátna a stojany. Prodej ručně malovaných obrazů na míru od malířky Petry Gallové. Obrazy a portréty na zakázku na živo nebo podle fotografie.

Dream Art - kožený obchod

ručne maľované kožené výrobky, maľovane výrobky z – Ručne maľované kožené výrobky, doplnky, majstrovské diela namaľované špičkovými umelcami z Európy. Pravé kožené a ručne maľované kožené výrobky z pravej talianskej kože len v našom internetovom obchode. Ideálny spôsob, ako byť originálny. Neopakovateľné originály s neopakovateľnou maľbou.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.