+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malované kachle

Klíčová slova: Malované kachle typu azulejos, witjes

E-mail: kachle@kachle.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2012

Popis: Obkladové dlaždice zvané v Portugalsku azulejos, v Holandsku witjes a u nás známé pod názvem delfské kachle, pořídíte v manufaktuře sídlící v Praze.Jedná se o umělecká díla s tradicí neztrácející na hodnotě . Možné kombinovat s klasickými formáty běžných obkladů.

Web: www.kachle.cz

Další související informace

Clip in vlasy

Clip in vlasy evropského typu – Clip in vlasy evropského typu, 100% lidské vlasy clip-in vlasy k prodloužení v Remy kvalitě. Výhoda Clip in vlasů spočívá ve snadné a rychlé aplikaci. Clip in vlasy aplikujete pomocí malých sponek. Clip in vlasy.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Německé kované nářadí KR

ruční kované, nářadí typu kovaná sekera, sekyra, – Představujeme vám německou značku KRUMPHOLZ. Značka patří kvalitnímu ručně kovanému nářadí s tradicí výroby od roku 1799. Výroba obsahuje velice rozsáhlé spektrum výrobních artiklů z odvětví les, stavba, zahrada.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.