+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malování pokojů

Klíčová slova: Malování pokojů

E-mail: terka778@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Předěláváte interiér u svého domu nebo bytu? Potřebovali byste vymalovat pokoj, ale bohužel jste naprostý laik? Nevadí, naše firma vymaluje pokoje za vás podle vašich přání. Předěláváte interiér u svého domu nebo bytu? Potřebovali byste vymalovat pokoj, ale bohužel jste naprostý laik? Nevadí, naše firma vymaluje pokoje za vás podle vašich přání.

Web: dropdesign.cz

Další související informace

Malířské práce

malířské práce, malování – Malířské práce Praha Provádíme profesionální malířské práce v interiérech a exteriérech Malířské práce v bytech zajistíme včetně úklidových prací na klíč Malířské práce realizujeme za použití standartních i vysoce kvalitních nátěrových hmot Malířské práce provádíme v barvě bílé i v odstínech dle Vašeho výběru ze vzorníku barev Malířské práce po dohodě - Expres, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce

Malujte s písky

malování s písky – Pískové obrázky jsou zábavnou výtvarnou technikou pro děti od pěti let. Zvládnou ji i mladší děti za pomoci rodičů. Pískové obrázky nejenže rozvíjí představivost dětí ale i jejich zručnost. Výsledný obrázek se stane neobvyklou dekorací nejen v děstském pokoji ale i netradičním dárkem.

BODY ART

Dočasné tetování, malování na obličej, airbrush. – Dočasné tetování, malování na obličej, airbrush tattoo, malování na tělo, UV bodypainting, pronájem atrakcí, fotografické služby - svatby, děti, produktové fotografie, akce, akty, portréty, facepainting, pořádání akcí, firemní večírky, dětské dny, pronájem trampolíny.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.