+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malování

Klíčová slova: malování, malování bytu, malování pokojů

E-mail: zelensky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2008

Popis: Malování - Služby pro bydlení. Malování, lakování - Malířství Praha Odborné malířské, lakýrnické techniky, dekorační malby, renovace dveří, písmomalířské práce. Tapetování, fládry, antické malby, benátský štuk, batiky, dekorace, zlacení aj.

Web: www.Malovani.name

Další související informace

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Sedací vaky, sedací pytle

sedací vaky, sedací pytle, pytle na sezení, vaky n – Sedací vaky, sedací pytle velké i malé, domů do interiéru, na zahradu a k bazénu. Odolné pelíšky pro psy plněné EPS polystyrenovými kuličkami. Voděodolné a omyvatelné. Hypoalergenní, antialergické psí pelíšky. Dětská lehátka, lehátka pro mimninka.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.