+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marek Křída

Klíčová slova: Návrhy interiéru, vizualizace

E-mail: marekkrida@cadtip.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2010

Popis: * Návrhy dispozičního, materiálového a barevného řešení interiérů. * Vizualizace s možností zasazení 3D modelu do fotografie. * Řešení konstrukce nábytku. * Tvorba knihovních prvků / 3D modelů v různých formátech. * Tvorba výkresové dokumentace. * Zprostřetkování zakázkové výroby.

Web: www.cadtip.eu/

Další související informace

Návrhy interiérů Apparel

návrhy interiérů – Společnost Apparel se zabývá návrhy interiérů. Navrhneme vám interiér, který se Vám bude líbit a budete se v něm cítit dobře. Zajistíme plný servis a realizaci na klíč. Nabídneme konzultace, poradenství a výkresovou dokumentaci včetně vizualizace.

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Ing.David Haloda

Bytový architekt,návrhy interiérů,bytový designer – Služby bytového architekta, návrhy bytových a komerčních interiérů, 3D vizualizace, poradentství.Služby bytového architekta, návrhy bytových a komerčních interiérů, 3D vizualizace, poradentství.Bytový architekt

Načítání trvalo 0.0631 sekund.