+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Martin Ptáčník

Klíčová slova: renovace dveře schody schodiště veltrusy ptáčník

E-mail: m-ptacnik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2008

Popis: Profesionální renovace dveří, zárubní a schodišť. Jsou Vaše dveře nebo schody staré, ošklivé, či poškozené? Nabízíme rychlé a čisté řešení, snadnou údržbu, vysokou životnost a barvostálost, žádné bourání.

Web: www.dvere-schody.cz

Další související informace

Shrnovací a posuvné dveře

stavebnictví, dýhované dveře, dřevěné dveře – GRADEN - prodej a montáž - vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, látkové rolety. Dále provádíme čalounění dveří, shrnovací dveře - plastové dveře, koženkové dveře, lamino, dřevěné dveře, dýhované dveře, prosklené a plné dveře. Vestavěné skříně.

Interiérové dveře

zabezpečovací technika, interiérové dveře – Firma byla založena v roce 1993 se zaměřením na provádění zámečnických prací, montáží mechanických zabezpečovacích prvků a bezpečnostních systému, servisu trezorů, závor a další zabezpečovací techniky.

jesenické schody

Výroba schody dveře saolařství Krnov Vraclávek – Stolařství, výroba schodů a dveří, Moravskoslezský raj, Bruntál, Krnov, Opava, provádíme veškeré stolařské práce, repliky barokních, gotických a klasicistních dveří a schodů, veškleré naše výrobky jsou originály

Načítání trvalo 3.6050 sekund.