+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Martin Ptáčník

Klíčová slova: renovace dveře schody schodiště veltrusy ptáčník

E-mail: m-ptacnik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2008

Popis: Profesionální renovace dveří, zárubní a schodišť. Jsou Vaše dveře nebo schody staré, ošklivé, či poškozené? Nabízíme rychlé a čisté řešení, snadnou údržbu, vysokou životnost a barvostálost, žádné bourání.

Web: www.dvere-schody.cz

Další související informace

Onlinedvere

dveře,dvere,interierové dveře,vchodové dveře – V našem e-shopu dveře pro byt, dům i kancelář. Náš sortiment se opírá o zkušenosti velkých evropských výrobců Stolbud Wloszczowa S.A. a Masonite. Ke všem interierovým dveřím si můžete vybrat i originální zárubně vyráběné pro neuvěřitelný rozsah použití podle tloušťky zdi. Zárubně jsou vzhledově i materiálově sladěny s vybranými dveřmi, takže nemusíte utrácet čas hledaním jinde jen proto, aby Váš interiér dostal punc elegance.

Gradopraha interiero

Dveře sapeli, interierové dveře, sapeli dveře, vst – GRADO Praha existuje na českém trhu již od roku 1999. V současné době působí jako jediné externí studium společnosti Eclisse v Praze a zároveň jako největší vzorkovna skleněných výrobků Stylus v České republice. Mezi poskytované služby společnosti se řadí designové poradenství, služby architekta, kompletní nabídka, dodávka a realizace vchodových i vnitřních dveří předních českých výrobců Sapeli, exkluzivní skleněné stěny, skleněné dveře i zástěny Stylus od firmy VV Sklo, kompletní modelovou řadu klik M&T a stavební pouzdra pro dveře a dveřní řešení společnosti Eclisse.

Vyberte si správné posuvné dveře

posuvné dveře, posuvné dveře skříní, posuvné dveře – Potřebujete v malém bytě ušetřit místo? Vsaďte na skříně s posuvnými dveřmi! Skříně s posuvnými dveřmi a posuvné dveře obecně Vám mohou ušetřit spoustu volného prostoru k bydlení. Navštivte náš web a prohlédněte si, jak hezky vypadají posuvné dveře a kde všude je můžete použít.

Načítání trvalo 3.0958 sekund.