+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masiví dřevěné parkety a

Klíčová slova: dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, podlahy, parket

E-mail: info@ibcparkety.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2008

Popis: Masivní dřevěné parkety a plovoucí podlahy. Výběr z více jak 400 druhů podlah. Nabízíme pokládku a renovaci parket po celé České republice. Prodejny v Praze a Brně s ukázkou vzorků všech podlah v nabídce.

Web: www.parketypodlahy.cz

Další související informace

Podlahové centrum Praha

Parador, plastové palubky, parapet, podlahy, PVC – Pokládáme a prodáváme všechny typy podlahových krytin - plovoucí podlahy renomovaných výrobců Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, dřevěné podlahy Parador, Steirer a Parla, lina a PVC výrobců Tarkett, Forbo, Fatra aj., parkety a koberce. Prodáváme a instalujeme plastové palubky belgického výrobce Plastivan, interiérové panely a vnitřní a venkovní parapety všech šířek. Realizujeme terasy z exotických dřevin a kompozitních materiálů dřevo-plast.

Plovoucí podlahy

podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlah – podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy, podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy, podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy

Stavebná chémia

chemický priemysel, podlahy, stavebná chémia – Slovenský výrobca širokého sortimentu vysoko kvalitných profi-produktov pre realizáciu kvalitnej a estetickej podlahy. Naše zameranie - lepidlá na podlahové krytiny, lepidlá na parkety, príprava podkladu, opravné hmoty na betón, stavebná chémia a lepidlá pre domácnosť.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.