+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Master Design s.r.o.

Klíčová slova: Architekt, ateliér, rodinný dům,

E-mail: ucsbxZDSS4y2@meltmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2012

Popis: Díky týmu odborníků jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Každý další projekt je pro nás výzvou. Naše stavby kombinují moderní design a nízkoenergetické parametry. Je naším cílem vytvořit řešení na míru s individuálním přístupem. Pro více informací je možné navštívit http://www.architekt-atelier.cz/ , případně si domluvit osobní schůzku.

Web: www.architekt-atelier.cz

Další související informace

Plastová okna a dveře, výroba i montáž

plastová okna, dveře, dům, byt, parapety, – Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, veškeré příslušenství, parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety. Kompletní práce spojené s dodávkou oken, montáž, demontáž, likvidace, zednické práce.

Nízkoenergetické domy Brn

nízkoenergetické domy brno, nízkoenergetický dům, – Společnost Stavmont Brno, s.r.o. je stavební společnost realizující nízkoenergetické domy v Brně na klíč pomocí vlastní konstrukce STB Block - termoizolačních panelů. Zajistíme komplexní realizaci Vašeho projektu včetně financování.

Parket Atelier

parkety, podlahy, parket atelier, schody na míru, – Parket ateliér, to jsou stránky pro všechny, kdo renovují svoje bydlení. Můžete si zde vybrat způsob položení parket a plovoucích podlah a také vhodné materiály, které se budou hodit právě do vašeho interiéru.

Načítání trvalo 0.1870 sekund.