+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matrace, futony a postele

Klíčová slova: prírodné matrace, matrace, futony, postele

E-mail: info@matrace-futony.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2012

Popis: Matrace a postele v japonskom štýle - to je kombinácia prírody a geometrie. 100% prírodné materiály sú ideálnou voľbou pre zdravé spanie. Matrace, čiže futony sú vyrobené tradičným japonským štýlom. Pohovka - vďaka kvalitnému návrhu konštrukcie je pohodlná ako bežná posteľ. Cenovo dostupné, kvalitné a praktické.

Web: www.matrace-futony.sk

Další související informace

katalog nábytek-koupelny

Nábytek, koupelny, postele, židle, stoly, skříně – Projekt www.nabytek-koupelny.cz vznikl za účelem vytvoření databáze nejžádanějších internetových i kamenných obchodů zabývajících se nábytkem. Stránka je složena s několika kategorií, jenž vám pomůžou při výběru a koupi vašeho nového produktu.

Poschodové postele

Poschodové, postele – V naší nabídce najdete poschodové postele. Poschodové postele jsou ideálním řešením do malých pokojů. Nabízíme též poschodové postele pro děti s velkým úložným prostorem.Poschodové postele - poschodove-postele.sk

NÁBYTEK HONZA s.r.o.

matrace, postele, školní nábytek – Školská zařízení vybavujeme nábytkem již od roku 1991. Dodáváme lavice, židle, tabule, interaktivní sestavy, sektorový nábytek, nábytek do šaten, kabinetů a jídelen. Výroba nábytku na míru. Doprava a montáž vybraného zboží ZDARMA. Bezkonkurenční ceny školních lavic a židlí, výškově stavitelných i pevných.

Načítání trvalo 0.0820 sekund.