+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matrace, postele, rošty

Klíčová slova: matrace, postele, rošty, lůžkoviny, zdravý spánok

E-mail: info@prespanok.sk

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2010

Popis: Spoločnosť Pre Spánok prevádzkuje rozsiahly eshop so sortimentom pre zdravý spánok. Matrace, postele, rošty nájdete v mnohých variantoch, materiáloch a cenových reláciách. Na webe nájdete aj praktické rady o výbere vhodnej postele, matraca alebo lôžkovín. U vybraných značiek je doprava po SR zdarma.

Web: www.prespanok.sk

Další související informace

Lemberk - dětský nábytek

Dětské postýlky, kolébky, komody, postele, stoly. – Výroba a prodej dětského, studentského a ložnicového nábytku ze dřeva - postýlky, kolébky, komody, skříně, postele, obývací stěny, patrové postele, junior postele, psací stoly, zásuvky pod postele. Zakázková výroba. Zajišťujeme dopravu po celé ČR.

Problémy se spánkem

matrace, postele, kvalitní spánek – Pokud Vás trápí večer co večer to, že nemůžete usnout, jedním z mnoha komponentů může být nekvalitní matrace, rošt, či postel celkově. Také není dobré usínat v přetopené místnosti. Nemůžete večer co večer usnout? Babská rada - sklenice teplého mléka před ulehnutím do postele. Těch faktorů může být samozřejmě i více, například špatná volba matrace, či přetopená místnost.

RaV nábytek

matrace, rošty, postele – Firma RaV - nábytek je internetový obchod, který prodává matrace, rošty, postele a jiné druhy nábytku. Společnost nabízí matrace ze studené, visco-elastické-líné, PUR pěny, také PUR pěnylatexové, pružinové nebo taštičkové. V kategorii roštů je výběr mezi rošty pevnými, polohovacími, motorovými, talířovými a výklopnými. Matrace a rošty lze vyrobit dle požadvaného rozměru zákazníka. V nabídce jsou také postele ze smrku, dubu, buku nebo teaku. Dále společnost prodává rustikální a sektorový nábytek, skříně, rohové lavice, stoly, židle, konferenční a TV stolky. Každý model lze sestavit dle požadovaných rozměrů. Nedávno byl rozšířen sortiment o kvalitní lůžkoviny a Kapokem.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.