+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matrace dvojí tvrdost

Klíčová slova: matrace, dvojí tvrdost

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2008

Popis: Dopřejte si zdravý spánek. Zvolte si matraci podle tvrdosti. Nabízíme matrace s tvrdostí 1 - měkká, 2 - střední, 3 - tvrdá a 4 - extra tvrdá. Dále nabízíme matrace s odlišnou tvrdostí z každé strany nazývané partnerské matrace.

Web: www.matrace-dvojitvrdost.cz/

Další související informace

Lacne-Matrace.sk e-shop

zdravotní, matrace, atypické – Prodává levně kvalitní zdravotní matrace latexové, matrace pěnové, matrace pružinové i matrace sendvičové. Nabízí rovněž atypické rozměry. Doprava je zajištěna po celé České i Slovenské republice zcela zdarma.

Rošty pod matrace, postele, matrace

ložnice, matrace, rošty, postele, matracové rošty, – Postele Karlo z řady Line jsou vyrobeny z laminofolie firem Egger a Kronospan, mají pevnou a stabilní konstrukci. Při použití bezrámového roštu je nutno objednat lišty. Výška lehací plochy postele je 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání.

Sedačky, návrhy interiérů

sedačky, sedací soupravy, matrace, stoly, židle – V našem studiu vystavujeme luxusní kožené sedačky, židle a stoly mnoha značek, nábytek, bytové doplňky, matrace, lamelové rošty a jiné. Navíc můžete využít bezplatné konzultace s našimi interiérovými poradci.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.