+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Max Knobloch

Klíčová slova: poštovní schránky, sestavy poštovních schránek,

E-mail: info@max-knobloch.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2010

Popis: Max Knobloch - maloobchodní a velkoobchodní eshop. Od roku 1869 firma vyrábí poštovní schránky, sestavy poštovních schránek, zvonky, zvonková tabla, domovní čísla, komunikační panely a venkovní svítidla v tradiční německé kvalitě.

Web: max-knobloch.cz

Další související informace

Realitní kancelář West re

reality, nemovitosti, objekty, domy, byty, budovy, – Zprostředkování koupě a prodeje nemovitostí včetně vyřízení všech formalit při nákupu a prodeji bytů, obytných domů i prostor pro podnikání, prodej stavebních parcel a pozemků hlavně v regionu Plzeň a západní Čechy. Správa finančních prostředků.

Poštovní schránky Key

poštovní schránky, sestavy poštovních schránek – Prodáváme a montujeme poštovní schránky samostatné, sestavy poštovních schránek pro bytové domy a kancelářské budovy a vhozy. Provozujeme internetový obchod. Provozujeme prodejny s uceleným sortimentem trezorů, poštovních schránek, veškerého mechanického zabezpečení bytů a aut. V roce 2005 jsme vstoupili na internet eshopem trezory-key.cz. Vzhledem k rozmanitosti sortimentu jsme se rozhodli obchodní aktivity na internetu diverzifikovat a výsledkem je několik specializovaných obchodů. Poštovní schránky jsme vyčlenili jako samostatnou oblast, protože z dříve unifikovaných krabiček na dopisy se stává samostatný obor s vysoce propracovaným designem s barevnou a tvarovou rozmanitostí.

Rošty pod matrace, postele, matrace

ložnice, matrace, rošty, postele, matracové rošty, – Postele Karlo z řady Line jsou vyrobeny z laminofolie firem Egger a Kronospan, mají pevnou a stabilní konstrukci. Při použití bezrámového roštu je nutno objednat lišty. Výška lehací plochy postele je 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání.

Načítání trvalo 1.1404 sekund.