+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Max Knobloch

Klíčová slova: poštovní schránky, sestavy poštovních schránek,

E-mail: info@max-knobloch.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2010

Popis: Max Knobloch - maloobchodní a velkoobchodní eshop. Od roku 1869 firma vyrábí poštovní schránky, sestavy poštovních schránek, zvonky, zvonková tabla, domovní čísla, komunikační panely a venkovní svítidla v tradiční německé kvalitě.

Web: max-knobloch.cz

Další související informace

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné a šatní skříně, vestavěné skříně, – Vyrábíme na zakázku vestavěné skříně, šatní skříně, kuchyňské linky, obývací stěny, botníkové sestavy, knihovny, postele, psací stoly a další nábytkové variace. Vzhledem k našemu zaměření na vybavení interiéru a naší dlouholeté zkušenosti můžete v naší nabídce nalézt i pokládání plovoucích podlah a výrobu a montáž dělících stěn, či zasouvacích dveří.

Karel Kruliš

zakázkové truhlářství, stoly, dveře, schody, – Firma byla založena v roce 1998. Zabýváme se zakázkovou výrobou.Výroba zahrnuje převážnou část vybavení interiérů rodinných domů a kusovou výrobou kuchyňských linek, schodišť. Dále se snažíme o zlepšení všech služeb které můžeme nabídnout. Nově můžete využít splátkový prodej našich výrobků. S pozdravem a na úspěšnou spolupráci, majitel firmy Karel Kruliš

Dřevostavby na klíč

dřevostavby na klíč, nízkoenergetické domy, – Dřevostavby v sobě kombinují hned několik výhod. V první řadě mají dřevostavby lepší tepelně izolační vlastnosti než běžné rodinné domy. Stavba dřevostavby probíhá rychleji a úspora oproti klasickému domu je 10 - 15 %.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.