+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MD-energo Systems

Klíčová slova: termovizní měření, CONTES, XCPU, DCPU,OPTIENER,

E-mail: info@md-energosys.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Zabýváme se servisní a montážní činností M&R. Dodáváme energetické a monitorovací systémy včetně termovizních měření v průmyslu. Naším hlavním cílem jen snižování nákladů vynaložených na platby energií.

Web: www.md-energosys.eu

Další související informace

CNC obrábění Roscomac CZ

cnc, obrábění, přesné, měření, soustruh – CNC obrábění a velmi přesné obrábění pomocí nejnovějších technologií. Jedná se o zakázkovou kusovou i sériovou výrobu. Společnost se orientuje na požadavky zákazníků a poskytuje maximální flexibilitu a variabilitu termínů dodávek. 3D měření samozřejmostí.

Měření radonu

měření radonu, radon, měření, budovy, pozemky – Zajišťujeme stanovení radonového indexu pozemku, měření radonu v objektech před kolaudací i před rekonstrukcí. Nabízíme profesionální přístup, krátké objednací lhůty a rychlé zpracování výsledků. Doprava zdarma: Praha, Středočeský kraj a Strakonice.

Lambda-sonda

sonda, lambda-sonda, výfuk, měření, spotřeba – Lambda sonda je součástí výfukové soustavy a má významný vliv nejen na emise škodlivin, ale také na spotřebu paliva. Jako čidlo je vystavena prudkým tepelným, mechanickým a chemickým nárazům a dochází také k jejímu opotřebení. Staré lambda sondy proto mohou zapříčinit zvýšení škodlivin ve výfukových plynech. V některých případech může dojít k překročení předepsaných limitů a automobil pak neprojde emisní prohlídkou.

Načítání trvalo -97.14 sekund.