+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MD-energo Systems

Klíčová slova: termovizní měření, CONTES, XCPU, DCPU,OPTIENER,

E-mail: info@md-energosys.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Zabýváme se servisní a montážní činností M&R. Dodáváme energetické a monitorovací systémy včetně termovizních měření v průmyslu. Naším hlavním cílem jen snižování nákladů vynaložených na platby energií.

Web: www.md-energosys.eu

Další související informace

Automatizace - snímače

automatizace, měření, snímače, odporové, indukční, – Principy měření polohy, rychlosti, zrychlení a teploty. Vysvětlení a popis schémat, odvození vztahů. Na webu naleznete vysvětlení principů, obrázky, schémata zapojení a jejich popis. Zajímavější metody snímání obsahují i odvození vzorečků.

CNC obrábění Roscomac CZ

cnc, obrábění, přesné, měření, soustruh – CNC obrábění a velmi přesné obrábění pomocí nejnovějších technologií. Jedná se o zakázkovou kusovou i sériovou výrobu. Společnost se orientuje na požadavky zákazníků a poskytuje maximální flexibilitu a variabilitu termínů dodávek. 3D měření samozřejmostí.

Termovizní měření staveb

Termovizní měření,termokamera,termovize,stavba, – Provádíme termovizní měření staveb, průmyslových a elektro zařízení, které je velmi účinným nástrojem na kontrolu kvality provedených prací ve stavebnictví a průmyslu.Lze tak předcházet nežádoucím výpadkům výroby = finančním ztrátám nebo dokonce požárům

Načítání trvalo 0.0555 sekund.