+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Měření emisí

Klíčová slova: Měření emisí, Účinnost spalování kotle, Kontroly k

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2012

Popis: Zajišťujeme autorizované služby v oblasti ekologie a energetiky. Naše laboratoř je vybavena moderními přístroji, což spolu s odborností našich pracovníků přispívá k vysoce sofistikované činnosti naší firmy.

Web: www.temkotechnik.cz

Další související informace

TTS: průmyslové kotle

Kotle, kotel, biomasa, spalování biomasy, kotle na – Výrobce průmyslových kotlů na spalování biomasy; kotle VESKO-B na spalování dřevní biomasy, kotle VESKO-S na balíky slámy – obilné, řepkové, seno, len; kogenerační systém ORC, spalinový kondenzátor.

Tandemové seskoky

tandem, tandemový seskok Kolín, tandemový seskok K – Hledáte-li krásný zážitek prošpikovaný adrenalinem a krásnými pohledy na krajinu, pak je tandemový seskok velmi dobrou volbou, na kterou je možné se v mnohých ohledech spolehnout. Hledáte-li krásný zážitek prošpikovaný adrenalinem a krásnými pohledy na krajinu, pak je tandemový seskok velmi dobrou volbou, na kterou je možné se v mnohých ohledech spolehnout.

Absolutní úspora topení

kotel, kotle, kamna, pelety – Chcete ušetřit za vytápění a nechcete vyhazovat peníze oknem respektive kotlem? Pořiďte si kotel na pelety nebo kamna na pelety a začněte už konečně opravdu šetřit. Kotel na pelety se řadí mezi jedny z nejúspornějších možností vytápění.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.