+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Město Kelme

Klíčová slova: Kelme, mesto Kelme, Litva, litevsko, evropska unie

E-mail: seo_optimall@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2012

Popis: Kelme je malé okresní městečko založené v roce 1410, ležící v západní části Litvy o rozloze 7,85 km². Město Kelme má přibližně 10 000 obyvatel a nachází se v Šiauliaiském kraji, který je v pořadí 6. největší v Litvě.

Web: kelme.cz

Další související informace

Unie profesních mediátorů

unie mediátorů, mediátoři, mimosoudní řešení sporů – Unie profesních mediátorů České republiky, o.s. sdružuje mediátory advokáty a další spolupracující odborníky v České republice i zahraničí, kteří preferují alternativní mimosoudní řešení sporů. Unie udržuje kontakty s přednímy světovými mediátorskými centry, zejména ve Francii, SRN a Velké Británii.

seriál Cougar Town

Cougar Town, Město pum, Courteney Cox, seriál – Nejnovější epizody online, aktuální informace, galerie fotek a mnoho dalšího o seriálu Cougar Town. Nejnovější epizody online, aktuální informace, galerie fotek a mnoho dalšího o seriálu Cougar Town.

Nové Město na Moravě

ubytování Nové město na Moravě, hotel panský dům – Když se řekne Nové Město na Moravě, tak se většině lidí vybaví krásné město ležící v jižním cípu Žďárských vrchů. Jedná se o poměrně historické město, jelikož doba jeho vzniku je datována až do 18 století.

Načítání trvalo 0.2186 sekund.