+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Město nábytku

Klíčová slova: nábytek

E-mail: mestonabytku@mestonabytku.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2011

Popis: Zařizujeme krásné interiéry, předáme k Vaši dispozici bohatou sbírku nábytku a prvků zařízení interiérů , Nábytek pro dětí, obývací stěny, ložnice, jídelní soupravy. Kvalitní český nábytek pro váš dům byt a kancelář.

Web: www.mestonabytku.cz

Další související informace

Patrové postele

patrové postele, nábytek – Patrové postele šetří prostor. Proč uvažovat o koupi patrové postele. Patrové postele je někdy těžké vybrat vybrat. Rozkládací patrové postele. Patrové postele šetří prostor. Proč uvažovat o koupi patrové postele. Patrové postele je někdy těžké vybrat vybrat. Rozkládací patrové postele.

Pronájem nábytku MADI

pronájem nábytku, půjčovna nábytku, půjčit nábytek – Půjčovna a pronájem nábytku a párty stanů - půjčení stolů, židlí, šaten, nádobí, ubrusů, pivních setů a dalšího vybavení. Zajitíme servis pro společenské, firemní a kulturní akce, oslavy a svatby, propagační show, koncerty a jiné eventy. Půjčení párty stanů různých velikostí a pronájem veškerého vybavení vč. dekorací, mobilního topení. Kompletní organizační zajištění malých i velkých akcí v netradičních prostorách i pod širým nebem. Pořádání konferencí a seminářů. Vše včetně dopravy, výzdoby a úklidu.

Stolářství Trnava

stolářství, nábytek na míru – Stolářství Trnava nabízí výrobu nábytku na míru. Samostatný nábytek i kompletní sestavy pro zařízení obývacího pokoje, kuchyně či dětského pokoje. Vše od botníků přes postele až po vestavěné skříně. Odborné stolářské práce a restaurování starého nábytku.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.