+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mezori

Klíčová slova: domácí automatizace

E-mail: mezori@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2011

Popis: Mezori Vám nainstaluje centrální řídicí systém Crestron, ovládání osvětlení, stínění a teploty, multiroom audio nebo domácí kino ve vysokém rozlišení. Díky dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme vše navrhnout k vašemu pohodlnému bydlení.

Web: www.mezori.cz

Další související informace

Uklidovky.cz

úklid, úklidové firmy, domácí úklid, poptávky – Databáze úklidových firem, fyzických osob podnikajících v oblasti úklidu a dodavatelů úklidových prostředků, pomůcek a úklidové techniky. Systém poptávek po úklidu či dodavateli úklidového sortimentu. Systém nabídek spolupráce a výměny zakázek. Annonce práce v úklidu či souvisejících oborech.

Elektro Chodov

elektronika, internetový obchod, domácí spotřebič – Kamenný a internetový obchod s dlouholetou tradicí na českém trhu prodácající elektroniku, domácí spotřebiče a doplňky. Možnost osobního odběru nebo dovoz do 20km zdarma. Dvanáctiletá praxe v oblasti managementu a prodeje je dostatečně dlouhá na to, abychom si byli plně vědomi faktu, že spokojený zákazník je na první místě a díky tomu se k nám rád vrací, protože ví, že se na nás může plně spolehnout.

Blumenbecker

Bluemenbecker, inženýring, pohony, automatizace – Firma Bluemenbecker se specializuje na průmyslový inženýring společně s odborným poradenstvím. Nabízí však i kompletní řešení v realizaci průmyslových kamer a dodávky elektromateriálu v oblasti pohonů a průmyslové automatizace od renomovaných výrobců.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.