+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Klíčová slova: Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych

E-mail: info@mijostav.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

Web: www.mijostav.cz

Další související informace

Rekonstrukce bytových jad

Rekonstrukce bytových jader – Rekonstrukce bytových jader pro vasi koupelnu.Zrenovujeme vasi starou koupelnu do nove luxusni podoby. Provadime rekonstrukce rychle a presne dle vasich pozadavku. Jsme na trhu uz nekolik let a mame cenne zkusenosti

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu, bytové jádro – Plánujete celkovou nebo jen částečnou rekonstrukci bytu? Napište nám online a zadejte si požadavky, a my vám rádi vypracujeme cenovou nabídku. Celková rekonstrukce trvá cca 4-6 týdnů dle náročnosti zakázky, rekonstrukce samotného jádra cca 10 dní.

IZOLTECHNIK CZECH - zate

Zateplování, revitalizace bytových domů, plastová – Kvalitní dodavatel stavebních prací a revitalizací bytového fondu. Komplexní revitalizace panelových a bytových staveb, rekonstrukce objektů.Kvalitní dodavatel stavebních prací a revitalizací bytového fondu. Komplexní revitalizace panelových a bytových staveb, rekonstrukce objektů. Kvalitní dodavatel stavebních prací a revitalizací bytového fondu. Komplexní revitalizace panelových a bytových staveb, rekonstrukce objektů.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.