+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Klíčová slova: Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych

E-mail: info@mijostav.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

Web: www.mijostav.cz

Další související informace

Zednictví Smékal

Rekonstrukce staveb, rekonstrukce koupelen – Jsme malá firma z Olomouckého kraje s dlouholetými zkušenostmi ve stavebnictví, pokud potřebujete rychle provést rekonstrukci objektů, koupelny, sádrokartony, či podžezat vlhké zdivo, neváhejte a obrat’te se na nás.

Rekonstrukce interieru

Rekonstrukce interiéru na klíč, rekonstrukce – Rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně i celého interiéru na klíč. Rekonstrukce bytového jádra včetně vybourání a odvoz stávajícího jádra, sanity a stávajících rozvodů vody a elektřiny, vystavění nových příček. Rekonstrukce interiéru na klíč

Rebyja sro

rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce bytových – Naše firma, jak již sám název napovídá, se zabývá rekonstrukcí bytových jader. Provádíme veškeré stavební úpravy a rekonstrukce v domech a bytech. Obklady a dlažby, vodoinstalace a topenářství, elektroinstalace, zednické práce, bourací a vyklízecí práce, malířské práce. Také Vám dodáme a namontujeme veškerou sanitární techniku, dlažbu a obklady dle Vašeho výběru. Naše služby také zahrnují bezplatné konzultace a vypracování cenové nabídky.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.