+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Milvit - úprava a filtrac

Klíčová slova: úprava vody, filtrace vody, magnetická úprava, roz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Úprava a filtrace vody pro průmysl i domácnost - rozbor vody, změkčení vody, odželeznění vody, odmanganování, odstranění bakterií a dusičnanů, reverzní osmózy. Magnetické úpravny vody SuperMAG, UV lampy na dezinfekci vody.

Web: www.milvit.cz

Další související informace

Úprava a filtrace vody

úprava vody, filtrace vody, odstranění dusičnanů, – Univerzální čistá voda - filtrace vody, úprava vody pro pitné a technické účely, odstranění dusičnanů, odstranění bakterií ve vodě, změkčovací filtry, změkčování vody, železitá voda.Univerzální čistá voda - filtrace vody

Úprava tvrdé vody

tvrdá voda, vodní kámen, úprava vody, magnet – Tvrdá voda, vodní kámen a jeho usazeniny Vás již nemusí znepokojovat. Pro odstranění vodního kamene je efektivní řešení fyzikální úprava vody Antica + +. Powel Antica, s.r.o. nabízí úpravu tvrdé vody v provedení jako nezávislý magnet nebo závislý elektromagnet pro potrubí do 1000 mm.

AQUAFIND, s.r.o.

lokalizácia porúch vody, vytyčovanie trás – Korelačná a elektroakustická lokalizácia porúch rozvodov vody a kúrenia, vyhľadanie drobných únikov plynom, vytyčovanie trás a monitoring rozvodov. Naša firma AQUAFIND vybavená najmodernejším špeciálnym korelačným a elektroakustickým meracím zariadením Vám ponúka kvalifikované služby.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.