+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MM okna - Plastová okna

Klíčová slova: plastová okna,dveře,parapety,žaluzie, rolety,

E-mail: MMokna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2007

Popis: dodává špičková plastová okna a dveře. Jedinečná patentovaná německá technologie, od firmy Aluplast 5-ti a 6-ti komorové profily, okenní kování rakouské firmy Maco, okenní výplně francouzské firmy Saint - Gobain ( sklo ).Krátké dodací termíny ! 10 let záruka!

Web: www.mmokna.cz

Další související informace

Rolety.cz - Vše o roletác

rolety, roleta, předokenní rolety, katalog rolet, – Informační portál o roletách. Spočítejte si cenu rolet, vyberte si rolety z katalogu, zeptejte se odborníka na vše co vás o roletách zajímá. Informační portál o roletách. Spočítejte si cenu rolet, vyberte si rolety z katalogu, zeptejte se odborníka na vše co vás o roletách zajímá.

plastová okna a dveře

plastová okna, okna, Veka, Rehau, Roto – Naše firma se zabývá prodejem a montáží plastových oken z profilů VEKA s celoobvodovým kováním MACO, dále pak profilů REHAU s celoobvodovým kováním ROTO, vchodových dveří PERITO, hliníkových oken a hliníkových dveří Ponzio, střešní okna ROTO a Okpol. K těmto výrobkům nabízíme i kompletní příslušenství jako plastové vnitřní parapety, vnější hliníkové parapety, vnitřní a vnější žaluzie, textilní roletky, bambusové rolety, sítě proti hmyzu, venkovní rolety.

CleverCard.cz - více než

plastová karta, plastové karty, potisk plastových – Máme pro Vás řešení v oblasti výroby a potisku plastových karet a rfid nosičů. Nabízíme plastové, bezkontaktní a magnetické karty, bezkontaktní klíčenky a přívěšky, doplňky k plastovým kartám, obaly na plastové karty.

Načítání trvalo 0.0718 sekund.