+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mobelix

Klíčová slova: mobelix

E-mail: miroslavpaul@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2009

Popis: Na stránce mobelix-nabytek.info naleznete všechny důležité informace o diskontu s nábytkem Mobelix. Dozvíte se vznik firmy Mobelix, historii, nabídku sortimentu, užitečné informace a v neposlední řadě adresy prodejen.

Web: mobelix-nabytek.info

Další související informace

Mobelix nábytek

mobelix nábytek, mobelix praha – První pobočka firmy Möbelix byla založena již v roce 1989 v St. Florianu. Rychle se ukázalo, že základní koncepce je úspěšná, a tudíž byly otevřeny další a další pobočky. Nyní se značka Möbelix skládá již z více než 40 filiálek v Rakousku a více než 25 filiálek v Německu. Další zahájení prodeje čekají ještě v tomto roce a v dalších letech bude pokračovat expanze. Pobočky mají v průměru velikost mezi 3500 a 5500 m².

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.