+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Moderní a pohodlný manažerský nábytek

Klíčová slova: manažerský nábytek, kancelářský nábytek, kancelářs

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2012

Popis: MOBILIARDI, s. r. o. patří k firmám specializujícím se na prodej kancelářského nábytku pro manažery. V nabídce naleznete vysoce kvalitní a pohodlný kancelářský nábytek, který vás bude skvěle reprezentovat. Vyberte si manažerský nábytek dle vašeho přání. Moderní kancelářské stoly, pohodlné kancelářské židle a křesla jsou nepostradatelnou výbavou každé kanceláře. Investujte do kvalitního designu nadčasového kancelářského nábytku z nabídky naší společnosti MOBILIARDI, s. r. o..

Web: www.mobiliardi.cz

Další související informace

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Načítání trvalo 0.2345 sekund.