+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

moderní nástěnné hodiny

Klíčová slova: hodiny

E-mail: hodiny.mado@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: MADO je značka interiérových hodin, která byla založena v roce 2005 v zemi vycházejícího slunce - Japonska. Tyto moderní nástěnné hodiny oživí každou místnost svým zajímavým designem. Pořiďte si i vy tyto stylové hodiny na zeď.

Web: www.hodiny-mado.cz

Další související informace

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna, dřevěná okna, okna – Dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna, eurookna. Dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.