+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Moderní samolepky do inte

Klíčová slova: samolepky na zeď, samolepící dekorace na zeď

E-mail: info@polepsidum.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2011

Popis: Samolepky, nálepky na zeď dají Vašemu domovu, restauraci či obchodu novou rozzářenou tvář, zútulní Váš interiér do nové, stylové podoby během okamžiku. Samolepící dekorace na stěnu jsou moderním způsobem zkrášlení Vašeho prostůrku.

Web: polepsidum.cz

Další související informace

Samolepky a šablony na ze

samolepky na zeď, šablony na malování, obrazy na p – Potřebujete vyzdobit interiér? Vyzkoušejte naše šablony na malování, samolepky na zeď nebo obrazy tištěné na plátně. šablony, samolepky i obrazy nabízíme v různých velikostech a z široké nabídky motivů nebudete vědět co si dříve vybrat. E-shop.

Samolepící dekorace pro v

samolepky na zeď, dekorace na zeď – Opravdu netradiční, u nás málo k vidění jsou samolepící dekorace. Je to design, který ohromí nejen vás, ale všechny vaše hosty. Tyto samolepící dekorace sou určeny na polep stěny, podlahy, koupelny a všech hladkých povrchů.

Samolepky na zeď, samolepící dekorace na stěnu

samolepky na zeď, samolepící dekorace na stěnu – Nad pohovkou v obývacím pokoji létají motýlci, u televize plavou rybičky, vedle krbu syčí had v nadživotní velikosti a naproti se rozbíhá mohutný kůň. No není to krásná představa, jak si zkrášlit oblíbenou místnost vašeho bytu?

Načítání trvalo 0.0545 sekund.