+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MOJEFUTURA.CZ

Klíčová slova: Dřevostavba, RD Futura, Domesi, Rodinný dům,

E-mail: novakdav@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2011

Popis: Stavební deník dřevostavby RD Futura od Domesi ve Větrušicích u Klecan. Sledujte rodinný dům a zahradu od prvního kopnutí do hlíny až po finální dokončení. Nízkoenergetická dřestavba je vybavena rekuperační jednotkou pro maximální využití generovaného tepla.

Web: mojefutura.cz/

Další související informace

Dům se zimní zahradou v krásné přírodě

rodinný dům, – Atypický rodinný dům s pohádkovým výhledem, plně automatizovanou zimní zahradou v krásné lokalitě krušnohorského meranu, 20 km od Karlových Varů. 5+kk, garáž, terasa, solární stěna - velmi nízké náklady na energie. Užitná plocha 295 m2, pozemek 1200 m2, kojenecká voda bez dusičnanů, v blízkosti lázně, aquapark, léčivé prameny, supermarkety, lesy, voda... Velká okrasná zahrada.

Master Design s.r.o.

Architekt, ateliér, rodinný dům, – Díky týmu odborníků jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Každý další projekt je pro nás výzvou. Naše stavby kombinují moderní design a nízkoenergetické parametry. Je naším cílem vytvořit řešení na míru s individuálním přístupem. Pro více informací je možné navštívit http://www.architekt-atelier.cz/ , případně si domluvit osobní schůzku.

Načítání trvalo 3.0719 sekund.