+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MOJEFUTURA.CZ

Klíčová slova: Dřevostavba, RD Futura, Domesi, Rodinný dům,

E-mail: novakdav@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2011

Popis: Stavební deník dřevostavby RD Futura od Domesi ve Větrušicích u Klecan. Sledujte rodinný dům a zahradu od prvního kopnutí do hlíny až po finální dokončení. Nízkoenergetická dřestavba je vybavena rekuperační jednotkou pro maximální využití generovaného tepla.

Web: mojefutura.cz/

Další související informace

Praktický-život.cz

interiery, nabytek, jak na rodinny dum, pocitace – Internetový magazín plný rad, návodů, možnost inzerce, diskuze a nákupu velkého sortimentu zboží. Vše o bydlení, hobby, zdraví, rodině a módě. Plno zajímavých rad pro praktický a pokojný život. Kliknete.

Dům se zimní zahradou v krásné přírodě

rodinný dům, – Atypický rodinný dům s pohádkovým výhledem, plně automatizovanou zimní zahradou v krásné lokalitě krušnohorského meranu, 20 km od Karlových Varů. 5+kk, garáž, terasa, solární stěna - velmi nízké náklady na energie. Užitná plocha 295 m2, pozemek 1200 m2, kojenecká voda bez dusičnanů, v blízkosti lázně, aquapark, léčivé prameny, supermarkety, lesy, voda... Velká okrasná zahrada.

Ceny domů

cena, ceny, dům, rodinný dům, ocenění, odhad – Stránky, kde můžete zjistit cenu jakéhokoliv rodinného domu v České republice. Odhad vypracovávají "živí znalci" za minimální poplatek. Ocenění můžete na mailu očekávat do 48 hodin od zadání popisu pozemku.

Načítání trvalo 3.2023 sekund.