+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montáž žaluzií, rolet

Klíčová slova: montáž žaluzií

E-mail: montaz@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: Nabízíme montáž žaluzií horizontálních i vertikálních, látkových rolet, sítí proti hmyzu, markýz a dalších produktů stínicí techniky. Máme pro vás pestrý sortiment výrobků za velmi přijatelné ceny. Zaručujeme profesionální a zodpovědný přístup.

Web: www.zaluzie-montaz.cz

Další související informace

Automania - lpg přestavby

lpg přestavby, montáž lpg – Se systémy BRC, Lovtec, Lovato a Tartarini provádíme přestavby vozidel na lpg. Montáž lpg pohonu do staších motorů s karburátorem i nejnovějších jednotek s vícebodovým sekvenčním vstřikováním. Dílny najdete v Praze, Příbrami a Sedlčanech.

Montáž satelitu

montáž satelitu – Nabízíme pro domácnosti, firmy a úřady montáže satelitních přijímačů a montáže televizních antén včetně uvedení do provozu, otestování a naladění televizních kanálů, popř. satelitních televizních stanic.

Střechy a dřevostavby AZ

šikmé a ploché střechy Brno, montáž a rekonstrukce – Společnost AZ střechy, stavby s.r.o. se specializuje na montáž nových a rekonstrukci starších šikmých a plochých střech, budování půdních bytů a realizaci dřevostaveb v Brně a okolí. Kromě toho nabízí tesařské, truhlářské, klempířské a další práce.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.