+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montované rodinné domy

Klíčová slova: montované rodinné domy, montovaný rodinný dům, rod

E-mail: zahradka@rodinne-domky.com

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2011

Popis: Dodáváme kvalitní montované rodinné domy a domky. Montované rodinné domy vynikají rychlostí výstavby, nízkou pořizovací cenou a hlavně velmi dobrými tepelnými vlastnostmi. Můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky montovaných rodinných domů.

Web: www.nova101.cz/

Další související informace

Rodinné domy na klíč

rodinné domy, domy na klíč, rodiné domy, dům, domy – Plánujete-li stavbu rodinného domu je nutné dodržet několik po sobě jdoucích kroků. Náš rádce Vám pomůže najít cestu k projektu rodinného domu. Plánujete-li stavbu rodinného domu na klíč, pak Vás před samotnou stavbou čeká marathon váhání a rozhodnutí, který je zakončen vítězstvím. Rodinné domy a jejich stavba je bohužel běh na dlouhou trať, neboť různá povolení, razítka a plány na výstavbu většinou hatí zástupy úředníků.

Dům se zimní zahradou v krásné přírodě

rodinný dům, – Atypický rodinný dům s pohádkovým výhledem, plně automatizovanou zimní zahradou v krásné lokalitě krušnohorského meranu, 20 km od Karlových Varů. 5+kk, garáž, terasa, solární stěna - velmi nízké náklady na energie. Užitná plocha 295 m2, pozemek 1200 m2, kojenecká voda bez dusičnanů, v blízkosti lázně, aquapark, léčivé prameny, supermarkety, lesy, voda... Velká okrasná zahrada.

DENNERT Massivhaus

montované domy, domy na klíč, rodinné domy – DENNERT MASSIVHAUS Montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč ICON a nízkoenergetické domy, stavby a vícepodlažní budovy ALFA.Stavby rodinných domů ICON a stavby rodinných domů ALFA / komerční stavby ALFA. Máme ve stavebnictví více jak 77 let zkušeností.

Načítání trvalo 3.3476 sekund.