+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MosaznéDekorace.cz

Klíčová slova: mosaz,mosazné dekorace,svícny,hodiny,mísy,krbové

E-mail: mosaznedekorace@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2010

Popis: Prodej mosazných dekorací a doplňků. Nabízíme mosazné svícny, hodiny, krbové příslušenství, mísy, figurky a jiné. Naše výrobky jsou vhodné do každého domu, bytu, restaurace, penzionu, hotelu či kanceláře. Zasíláme i na Slovensko.

Web: www.mosaznedekorace.cz

Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Palivové dřevo

palivové dřevo, palivové dřevo prodej, palivové dř – Výroba a prodej palivového a krbového dříví. Rozvoz dřeva na topení v regionu. Nabízené palivové dřevo je určené na topení v krbech, moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

Kyvadlové hodiny

hodiny, kyvadlové, podlahové, Kieninger, Hermle – Výroba a prodej kyvadlových a podlahových hodin. Luxusní hodiny jsou dominantou obývacích pokojů, hal čí kanceláří. Provedení z masívu dubu nebo olše. Osazení hodinovými stroji firmy Kieninger nebo Hermle.

Načítání trvalo 0.2813 sekund.