+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mountfield - zahradní tec

Klíčová slova: sekačky, traktory, křovinořezy, pily

E-mail: eshop@mountfield.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2010

Popis: Mountfield je specialista na zahradní techniku, zahradní nábytek a zahradní bazény. V sortimentu tak najdete sekačky, traktory, křovinořezy, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, bazény a mnoho dalších výrobků pro vaši zahradu. Prodejny a servisy najdete po celé ČR. Prodejní síť tvoří 54 prodejních center. Záruka 7 let, servis samozřejmostí. Mezi další služby patří stavba bazénů, dovoz zakoupené techniky, věrnostní vkladní knížka, výkup starých strojů protiúčetem, nákup na splátky.

Web: hhttp://www.mountfield.cz/

Další související informace

Mountfield

Mountfield, pily, sekačky, bazény, zahrada – Neoficiální stránky firmy Mountfield, firma se specializuje na prodej zahradní techniky, sekačky, bazény, jízní kola a mnohé další. Neoficiální stránky firmy Mountfield, firma se specializuje na prodej zahradní techniky, sekačky, bazény, jízní kola a mnohé další.

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.3542 sekund.