+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MRAMOR BOHEMIA s.r.o.

Klíčová slova: Pracovní desky, Venkovní dlažba, Obklady

E-mail: nabidka@mramorbohemia.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2010

Popis: Mramor Bohemia se zabývá realizací kamenických zakázek. Dodáváme obklady do koupelny, obklady do kuchyně, pracovní desky. Vyrábíme venkovní obklady a dlažbu, žulové a mramorové desky, pomníky a další produkty z kamene.

Web: www.mramorbohemia.cz

Další související informace

KSENA - pokládka dlažby

dlažba, zámková, betonové schody, chodníky, – Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem a také jako přímý dodavatel pro malé i velké investory a stavebníky. Použití zámkové dlažby má při zpevňování venkovních ploch hodně výhod - pevnost, trvanlivost a mechanická odolnost, odolnost proti mrazu, působení vod a chemicky rozmrazovacích látek. Nezanedbatelnými přednostmi jsou i vysoká estetická kvalita, snadná rozebiratelnost dlažeb a možnost jejich opětovného použití, nižší pořizovací a provozní náklady, velmi jednoduchá údržba. Máme zkušenosti z akcí různého rozsahu, snažíme se vyhovět všem zákazníkům a realizovat stavby v krátkých termínech a špičkové kvalitě. Provedeme pro vás pokládku dlážděných komunikací, obytných ulic a chodníků, dláždění parkovišť, vjezdů a zpevněných ploch. Zajišťujeme také strojní pokládku zámkové dlažby. Objednávky na pokládku zámkové dlažby přijímáme nepřetržitě.

Ceník zámková dlažba

Zámková dlažba, zámková dlažba ceník, zámková – Zámková dlažba, zámková dlažba ceník, zámková dlažba výprodej, zámková dlažba levně. Zámková dlažba je kvalitní levná venkovní betonová dlažba. S její pomocí lze vydláždit jakkoli velké parkoviště, terasy, zahradní cestičky, náměstí. Velký výběr zámkové dlažby v mnoha barvách nabízí firma BEST a.s.

Dlažby a obklady do koupe

obklady Brno, Praha, dlažby, obklady do koupelny, – Společnost Stonemania působící v Brně, nabízí zákazníkům kvalitní dlažby a obklady všech využití. Dodáváme obklady a dlažby, například do koupelny, z travertinu, mramoru, žuly, břidlice, vápence, pískovce a dalších kvalitních kamenů.

Načítání trvalo 0.0640 sekund.