+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Myčky nádobí

Klíčová slova: myčka nádobí, klasická myčka, stolní myčka

E-mail: emycky@adbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2013

Popis: Na našich internetových stránkách se dozvíte vše podstatné, co musíte vědět o myčkách nádobí. Ty můžeme rozlišovat na klasické, stolní či kombinované. Aby nádobí v myčce vždy zářilo čistotu, je nutné používat vhodné přípravky.

Web: www.emycky.cz/

Další související informace

AP Servis, s.r.o.

Whirlpool, servis, pračka, myčka, sušička, – Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby a poradenství zákazníkům a obchodním partnerům s produkty zn. Whirlpool. Jsme oficiálním gestorem záručních a pozáručních oprav zboží této značky. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej, prodej náhradních dílů a příslušenství k domácím spotřebičům, záruční a pozáruční servis. Nabízíme kompletní sortiment bílé techniky zn. Whirlpool.

Nástěnné a stolní kalendá

kalendáře, nástěnné kalendáře, stolní kalendáře – Dovolujeme si Vám nabídnout nástěnné a stolní kalendáře. Naše nabídka kalendářů pokrývá základní i masovou potřebu, nástěnné kalendáře jsou jedinečné v každém detailu. Nástěnné kalendáře jsou oblíbené v sortimentu dárkových předmětů.

Titanové nádobí

Titanové nádobí, kuchyňské potřeby, kastroly – Nabízíme internetový prodej kuchyňských potřeb. Mezi náš sortiment patří kvalitní titanové nádobí, titanové pánve, hrnce, kastroly a wok pánve. Také nabízíme cukrářské potřeby, širokou nabídku nožů - titanové nože, kované nože, diamantové nože a brusiče nožů. Vybavení domácího baru, nebo také doplňky do kuchyně - fontány na čokoládu, kotlíky na guláš, toustovače. Více informací na www.titanovepanve.cz

Načítání trvalo 0.0832 sekund.