+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek AvenueDesign

Klíčová slova: nábytek

E-mail: info@avenuedesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Luxusní nábytek z Dubaje. Výhradní zastoupení značky T&Y pro Německo, Českou a Slovenskou republiku. U nás se Váš sen o luxusu stává realitou. Realizujeme interiéry na klíč. Nábytek s mixem luxusu, funkčnosti, designu a kvality, který Vás zaujme i svou cenou. Nábytek je dodáván do mnoha významných hotelů a rezidencí po celém světě a metropolích jako jsou Dubai, Miami, New York nebo Tokyo. Po ročním úsilí se nám podařilo získat výhradní zastoupení značky Nábytek T&Y pro Českou republiku a Německo.

Web: www.avenuedesign.cz

Další související informace

Kancelářské křeslo info

kancelářské křeslo, nábytek – Co nám může nabídnout kancelářské křeslo. Kancelářské křeslo v domácnostech. Kancelářské křeslo jako nezbytná součást vybavení institucí. Kancelářské křeslo jako zdravotní pomůcka. Pojízdné a nebo nepojízdné kancelářské křeslo?

Konferenční židle

konferenční židle, nábytek – Konferenční židle mohou být elegantním doplňkem Vaší kanceláře. Proč právě konferenční židle. Klasické umístění konferenční židle. Méně tradiční místa pro konferenční židle. Konferenční židle prozradí Váš styl.

Dřevěný masivní nábytek

Dřevěný masivní nábytek, kvalitní nábytek – Dřevěný nábytek z masivu internetový obchod. Prodáváme kvalitní nábytek z masivu od českých i zahraničních výrobců. Dodáváme český nábytek z borovicového či smrkového masivu za příznivé ceny. Nabízíme postele, ložnice, židle, stoly, dětský nábytek, zahradní nábytek. Objednaný nábytek dopravíme po celé ČR.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.