+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek do srubů a roube

Klíčová slova: srubový, nábytek, masivní, srub, roubenka, selský

E-mail: prodej@nabytekdosrubu.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: Srubový nábytek z kulatiny a masivní selský nábytek do roubenky. Židle, stoly, postele skříně, lavice, konferenční stoly, komody, židle,barovky vše na zakázku . Každý kus je originál. Nábytek je vhodný jak do interiéru srubů a roubenek tak i do exteriéru.Nábytek do roubenek je vyroben podobným způsobem, jako srubový, jen s tím rozdílem že základním prvkem je místo kulatiny hranol. Tento nábytek se hodí i do běžných zděných domů a nemusí být výhradně jen v dřevostavbách.Masivní nábytek do roubenek je velmi odolný a při běžném užívání vám vydrží i několik generací.Záleží vždy na vkusu zákazníka, ale nic nebrání použítí tohoto nábytku do srubů, nebo naopak srubového do roubenek.

Web: www.nabytekdosrubu.cz

Další související informace

RATAN-DOPLNKY.cz

Ratan, rattan, ratanový nábytek, papasany, papasan – Provozujeme internetový obchod s ratanovým a exotickým nábytkem. Prodáváme sedací soupravy, bytový nábytek a bytové doplňky z ratanu a mořské trávy. Dodáváme ratanový nábytek od papasanu přes ratanové komody, paravany až k drobným ratanovým doplňkům.

Bazar rustikální nábytek

holandský nábytek, rustikální nábytek, bazar – Prodáváme holandský a rustikální nábytek. Celý sortiment nábytku z masivu. Rustikální ložnice, kuchyně, stěny, rohové lavice, sedací soupravy, komody, postele z masivu, lamelové rošty, konferenční stolky.

Nábytek 123

nábytek, teakový nábytek, umyvadla, mramorová – V našem obchodě naleznete nejrozmanitější zboží z Teaku.Teakový nábytek je velice elegantním doplňkem do Vaší domácnosti a velice ji prosvětlí. Aby náš zákazník byl spokojen, Teakový nábytek prodáváme v široké škále využití a za bezkonkurenční ceny. Jelikož je Teakový nábytek velice komplexní a houževnatý, dá se využít do interiéru i exteriéru.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.