+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek do srubů a roube

Klíčová slova: srubový, nábytek, masivní, srub, roubenka, selský

E-mail: prodej@nabytekdosrubu.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: Srubový nábytek z kulatiny a masivní selský nábytek do roubenky. Židle, stoly, postele skříně, lavice, konferenční stoly, komody, židle,barovky vše na zakázku . Každý kus je originál. Nábytek je vhodný jak do interiéru srubů a roubenek tak i do exteriéru.Nábytek do roubenek je vyroben podobným způsobem, jako srubový, jen s tím rozdílem že základním prvkem je místo kulatiny hranol. Tento nábytek se hodí i do běžných zděných domů a nemusí být výhradně jen v dřevostavbách.Masivní nábytek do roubenek je velmi odolný a při běžném užívání vám vydrží i několik generací.Záleží vždy na vkusu zákazníka, ale nic nebrání použítí tohoto nábytku do srubů, nebo naopak srubového do roubenek.

Web: www.nabytekdosrubu.cz

Další související informace

Kancelářský nábytek

kancelářský nábytek, regály, kancelářské židle – Kancelářský a kovový nábytek firmy JP Kontakt. Prodáváme kancelářské židle a křesla, sedací soupravy, policové regály a trezory. Dílenský nábytek, židle, stoly, šatní skříně, regály aj.Naše firma zajišťuje kompletní vybavení kanceláří včetně vizualizací interiéru po celé České republice. Dodávaná kancelářské židle a křesla, stoly, regály a další komponenty vybavení splňují nejnáročnější kritéria kvality včetně zdravotních požadavků na ergonomický nábytek, ergonomická křesla a židle.

Zahradní nábytek a židle

zahradní nábytek, židle, stoly, lavice, lehátka – Vítáme Vás v internetovém obchodě zaměřeném na zahradní bydlení, zahradní nábytek, židle, stoly a doplňky. Vaše rozhodnutí, vybrat si právě na těchto stránkách je správné a věřte, že ke každé Vaší objednávce obdržíte i malý dárek.

Mobelix nábytek

Mobelix nábytek, Mobelix leták, Mobelix prodejny – Na stránkách Mobelix nábytek najdete informace o výrobcích Moebelix za diskontní ceny. Široká nabídka zboží Mobelix zahrnuje kompletní obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, koupelny, kanceláře, předsíně, kuchyně a drobný bytový nábytek a doplňky.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.