+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek do srubů a roube

Klíčová slova: srubový, nábytek, masivní, srub, roubenka, selský

E-mail: prodej@nabytekdosrubu.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: Srubový nábytek z kulatiny a masivní selský nábytek do roubenky. Židle, stoly, postele skříně, lavice, konferenční stoly, komody, židle,barovky vše na zakázku . Každý kus je originál. Nábytek je vhodný jak do interiéru srubů a roubenek tak i do exteriéru.Nábytek do roubenek je vyroben podobným způsobem, jako srubový, jen s tím rozdílem že základním prvkem je místo kulatiny hranol. Tento nábytek se hodí i do běžných zděných domů a nemusí být výhradně jen v dřevostavbách.Masivní nábytek do roubenek je velmi odolný a při běžném užívání vám vydrží i několik generací.Záleží vždy na vkusu zákazníka, ale nic nebrání použítí tohoto nábytku do srubů, nebo naopak srubového do roubenek.

Web: www.nabytekdosrubu.cz

Další související informace

Dětský nábytek

dětský nábytek, dětské stoly, vestavěné skříně, po – Vyrábíme dětský nábytek, nábytek pro dětské pokoje na míru, patrové postele, postele se schůdky, dětské postele s úložným prostorem, dětské stoly, psací stoly a dětské vestavěné skříně. Dětské sny se stanou skutečností.

Nábytek na míru

Nábytek, vestavěné, skříně, kuchyně, postele – Výroba nábytku na míru a bez příplatků. Zabíváme se výrobou a prodejem nábytku na míru jako jsou postele, skříně, obývací stěny, kuchyňské linky, nebo celé kuchyně. Truhlárna Petr Hanč Beřkovice vyrábí nábytek vysoké kvality za skvělou cenu.

Roubenka

roubenka, srub, chalupa, dřevostavba, roubenky – Provádíme veškeré tesařské práce, stavíme roubenky, sruby, chalupy, krovy, zahrandí domky a altány, garážová stání, ručně vyrobíme tesané trámy, provedeme rákosové střechy. Přirozené vlastnosti dřeva jako křivost a sbíhavost rádi využíváme ku prospěchu díla. Oproti unifikovanému řezivu z katru je možno docílit vyšší estetické hodnoty. Společně s ruční prací dávají přirozené křivky dřeva vyniknout originalitě stavby.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.