+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek do srubů a roube

Klíčová slova: srubový, nábytek, masivní, srub, roubenka, selský

E-mail: prodej@nabytekdosrubu.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: Srubový nábytek z kulatiny a masivní selský nábytek do roubenky. Židle, stoly, postele skříně, lavice, konferenční stoly, komody, židle,barovky vše na zakázku . Každý kus je originál. Nábytek je vhodný jak do interiéru srubů a roubenek tak i do exteriéru.Nábytek do roubenek je vyroben podobným způsobem, jako srubový, jen s tím rozdílem že základním prvkem je místo kulatiny hranol. Tento nábytek se hodí i do běžných zděných domů a nemusí být výhradně jen v dřevostavbách.Masivní nábytek do roubenek je velmi odolný a při běžném užívání vám vydrží i několik generací.Záleží vždy na vkusu zákazníka, ale nic nebrání použítí tohoto nábytku do srubů, nebo naopak srubového do roubenek.

Web: www.nabytekdosrubu.cz

Další související informace

Belterra.cz - Stoly a žid

nábytek, belterra – Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků. A to vše za přijatelné ceny. O naší kvalitě, originalitě se můžete přesvědčit nejen při osobní návštěvě.

Nábytek 123

nábytek, teakový nábytek, umyvadla, mramorová – V našem obchodě naleznete nejrozmanitější zboží z Teaku.Teakový nábytek je velice elegantním doplňkem do Vaší domácnosti a velice ji prosvětlí. Aby náš zákazník byl spokojen, Teakový nábytek prodáváme v široké škále využití a za bezkonkurenční ceny. Jelikož je Teakový nábytek velice komplexní a houževnatý, dá se využít do interiéru i exteriéru.

Dětský nábytek

dětský nábytek, dětské stoly, vestavěné skříně, po – Vyrábíme dětský nábytek, nábytek pro dětské pokoje na míru, patrové postele, postele se schůdky, dětské postele s úložným prostorem, dětské stoly, psací stoly a dětské vestavěné skříně. Dětské sny se stanou skutečností.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.