+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek do srubů a roube

Klíčová slova: srubový, nábytek, masivní, srub, roubenka, selský

E-mail: prodej@nabytekdosrubu.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: Srubový nábytek z kulatiny a masivní selský nábytek do roubenky. Židle, stoly, postele skříně, lavice, konferenční stoly, komody, židle,barovky vše na zakázku . Každý kus je originál. Nábytek je vhodný jak do interiéru srubů a roubenek tak i do exteriéru.Nábytek do roubenek je vyroben podobným způsobem, jako srubový, jen s tím rozdílem že základním prvkem je místo kulatiny hranol. Tento nábytek se hodí i do běžných zděných domů a nemusí být výhradně jen v dřevostavbách.Masivní nábytek do roubenek je velmi odolný a při běžném užívání vám vydrží i několik generací.Záleží vždy na vkusu zákazníka, ale nic nebrání použítí tohoto nábytku do srubů, nebo naopak srubového do roubenek.

Web: www.nabytekdosrubu.cz

Další související informace

Francouzský nábytek

Francouzský nábytek, nábytek, francouzský, nábytek – Francouzský nábytek, nábytkové řady, čalouněné i kožené sedačky do bytů, kancelářských prostor, hotelů, restaurací, aj. Francouzský nábytek moderní, stylový nábytek pro náročné zákazníky. Francouzský nábytek, který oživí interiér, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, masivního dřeva a dýhy.

Drevotrend Slovakia

srub, drevostavba, drevodom, chata, dom, roubenka, – Firma Drevotrend Slovakia spol. s r. o. vyrába drevené zrubové domy a chaty už od roku 1955. Vďaka svojmu patentovanému systému zrubu sa naše drevostavby stali originálnym riešením pre mnohých spokojných zákazníkov, ktorí uprednostňujú bývanie v drevených zrubových domoch. Naše zrubové domy a chaty majú jedinečný štýl, ktorý je vhodný pre klasickú architektúru drevostavieb a zároveň aj pre moderný štýl zrubových domov.

Načítání trvalo 3.2703 sekund.