+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek Jamall (Chodov Pr

Klíčová slova: jamall,nábytek,kuchyně,kuchyňské,linky,praha

E-mail: fylo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2009

Popis: Prodejny Jamall nábytku vás překvapí příjemnou cenou zboží, vysokou kvalitou, kompletními službami, nejrychlejší dodávkou vámi objednaného nábytku a vždy se snaží o maximální spokojenost svých zákazníků. Prodejny naleznete např. - Praha Chodov, České Budějovice, Plzeň, Klatovy, Děčín a v dalších 28 městech ČR.

Web: nabytek-jamall.snadne.info

Další související informace

Pronájem nebytových prost

pronájem kanceláří,praha,nebytových prostor- – Pronájem kanceláří a dalších nebytových prostor v Praze na Národní třídě - historie skloubená s užitečností. Spálená Office Centre je historická administrativní budova splňující veškeré technické parametry moderních budov. Budova je situována v centru Prahy na rohu ulic Národní a Spálená. Cena za m2 kancelářských prostor se pohybuje v rozmezí 300-350 Kč (vč. DPH). Dostupnost tramvají - před budovou se nachází zastávka, kde jezdí spoje 6, 9, 18, 22. Dostupnost metrem - zastávka metra B, Národní třída. V ceně nájemného je k dispozici vysokorychlostní internet. V případě potřeby je property manager trvale přítomen v areálu. Služby archivu i nebytové prostory přímo v budově. Možnost sjednání hlídaného parkovacího stání v podzemních garážích národního divadla (450 m). Klimatizace v některých kancelářích nebo přístup k terasám, které nabízejí nádherný výhled do centra metropole.

Bytové doplňky

kuchyně,bytové doplňky,nábytek,kování,spotřebiče – Vyrábíme kuchyně a nábytek na míru, koupelny,předsíně,ložnice,vestavěné skříně,obývací pokoje.Součástí naši nabídky jsou i vestavěné spotřebiče, dřezy,baterie,drátěný program,bytové doplňky, plovoucí podlahy.Kování a materiál pro truhláře.

Levný nábytek

nábytek,doplňky,levný nábytek,dřevěný nábytek – Pořiďte si levný nábytek za bezkonkurenční ceny. Nabízíme levný nábytek všeho druhu. Můžete si vybrat jednotlivé kusy nábytku, ale i celé sestavy za výhodné peníze. Pokud se rozhodnete pro levný nábytek, vybírat je opravdu z čeho, poskytujeme nábytek dřevěný, kde je nejčastěji používán masiv – borovice, smrk, dub, atp.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.