+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek na míru - Petr Karel

Klíčová slova: vestavěné skříně, skříně na míru, interiéry

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2012

Popis: U nás si můžete novou skříň navrhnout pohodlně a přesně podle Vašich představ. Navržené klasické i vestavěné skříně na míru pak zhotovíme přesně podle Vašeho přání. Pořízení vestavěné skříně je tak snazší, než kdybyste ji museli hledat po obchodech.

Web: www.petr-k.cz

Další související informace

Vestavěné skříně na míru

vestavěné skříně, kuchyně na míru, skříně na míru – Interiéry Bratkovič - Firma se zabývá celkovým řešením interiérů a z části i exteriérů. Z naší nabídky Vám můžeme nabídnout vestavěné skříně a skříně na míru, kuchyňské linky typizované a na míru s vestavěnými spotřebiči i bez.

Design4function s.r.o.

architektura, interiery, design – architektura interiery design vizualizace Návrhy bytových, občanských i komerčních staveb a interierů. Novostavby i rekonstrukce. Zpracování od studie až po prováděcí dokumentaci a spolupráci během realizace.

Vestavěné skříně Praha

Vestavěné skříně – Každý, kdo přemýšlí o tom, že si nechá přestavět svůj dům nebo byt, či provádí renovaci, by si měl na vše vybrat kvalitní dodavatele, kterým může ve všem věřit, a dají mu to nejlepší. Vestavěné skříně Praha

Načítání trvalo 0.0563 sekund.