+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek na zakázku

Klíčová slova: zakázkový nábytek, kuchyňské linky, kuchyně

E-mail: nabytekagile@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2010

Popis: Zakázkový nábytek do kanceláří od truhlářství AGILE je praktický, designově zajímavý, reprezentativní a kvalitní. Návrhy nábytku zpracovává náš profesionální interiérový designer, který pro Vás vytvoří také 3D vizualizace.

Web: www.nabytek-agile.cz

Další související informace

aaanabytek.cz

nábytek, kuchyně – Nový dům za 510.000 Kč. Nábytek. Jídelny, stoly, židle, rohové lavice, kuchyně, kuchynské linky, postele, patrové, sedací soupravy. Matrace, na míru, na spaní, pružinové, taštičkové, jizdní kola, přívěsy, helmy, přilby, skůtry, malotraktory, dřevěné domy, hry.

Umělý kámen HI-MACS

umělý kámen, himacs, kuchyně, pracovní desky – Stránky o umělém kameni HI-MACS společnosti LG. Umělý kámen HI-MACS je extrémně trvanlivý, odolný proti nárazu, poškrábání a opotřebení při každodenním použití, a to i v oblastech vysoké zátěže. Může být řezán, vrtán a tvarován stejně snadno jako dřevo; možnost tepelného tvarování, spojování beze spár a neviditelného opravování. Využití umělého kamene je především v kuchyních a koupelnách při výrobě dřezů, umyvadel a kuchyňských linek, ale i barových a recepčních pultů a na obklady fasád. Designový nábytek a interiérové doplňky. Široká paleta barev.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.