+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek NEKO

Klíčová slova: matrace, kuchyňské linky,židle, sedací soprava

E-mail: jnecid@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2011

Popis: Náš nábytek má již dlouholetou tradici. Nabízíme velký výběr sedacích souprav, obývacích stěn, dětských pokojů, kancelářského nábytku a různých bytových doplňků. Naší specializací je zdravý spánek – postele, matrace, rošty, přikrývky a vše, co potřebujeme pro zdravý spánek. Součástí naší nabídky je také zakázková výroba. Dle přání zákazníka jsme schopni vyrobit nábytek na míru z lamina i z masivu. Pro lepší představu vytvoříme i návrhy na počítači a nabídneme cenovou kalkulaci. Další naší prioritou je kuchyňské studio - „Kuchyně z Neka od A do Z“. Výroba kuchyňských linek s kompletním vybavením včetně elektrospotřebičů.

Web: www.neko-vm.cz

Další související informace

Rohová sedací souprava

rohová sedací souprava, nábytek – Moderní rohová sedací souprava a její výhody. Rohová sedací souprava v menším pokoji. Rohová sedací souprava ve větším pokoji. Rohová sedací souprava a její umístění v pokoji. Vyšší, nebo nižší rohová sedací souprava?

Dekorační polštáře

dekorace, dekorační látky, potahové látky, sedací – Každá domácnost prostě a jednoduše potřebuje oživit mnohými prvky, které velmi často postrádají jinou funkčnost, než je samotný vzhled konkrétní místnosti. Je jasné, že v určitých interiérových prostorách jsou nejdůležitější rozličné funkční prvky.

Ráj Spaní

Matrace, polštáře, přikrývky, sedaci vaky – Vítejte v internetovém obchodě českého výrobce matrací a lůžkovin. Pokud hledáte novou matraci, rošty, polštáře nebo rovnou celou postel, jste na správném místě. Nacházíte se na stránkách internetového obchodu Rájspáni.cz, kde si můžete vybrat z široké škály našich produktů, ať už s jedná o výše zmíněné matrace, které vyrábíme ze studené pěny, bio přírodní studené pěny, dále z líné (viscoelastické) pěny a z cellpuru, nebo jakýkoli jiný produkt z naší nabídky. Matraci vám vyrobíme přesně dle vašich požadavků, můžete si vybrat typ matrace, rozměry, ale také styl potahu. A jako bonus vám matraci dovezeme zdarma až domů, po celé České republice. V našem sortimentu naleznete také polohovací i nepolohovací rošty a postele. Hitem poslední doby jsou sedací vaky “sit & joy”, které se výborně hodí k relaxaci a posezení. V našem obchodě si můžete vybrat z mnoha různých tvarů, barev a stylů sedacích vaků. Najdete u nás také rozličné druhy pohodlných, i zdravotních polštářů, ale také přikrývky a dokonce celé sety přikrývek s polštáři. Všechny naše výrobky si můžete také brzy nezávazně vyzkoušet osobně v našem studiu Rájspaní v Brně, určitě si něco vyberete.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.