+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek Pomax

Klíčová slova: nábytek, postele, židle, křesla, kuchyně, ložnice

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2012

Popis: Velkoobchod a maloobchod s nábytkem. Široký sortiment nábytku a doplňků pro celou domácnost a firmy. S vlastní dopravou a personálem starajícím se denně o vaši spokojenost. Pohodlí? Styl? Kvalita? Jistota? Toto vše Vám poskytne Pomax nábytek. Vaše radost nás těžší.

Web: www.pomax-nabytek.cz

Další související informace

Studio GL

šatní skříně, kuchyně, ložnice, obývací pokoje – Firma Studio GL vyrábí nábytkové vybavení do bytů, různých provozoven, obchodů a kanceláří. Součástí naší výroby jsou sklenářské, truhlářské, zámečnické atypické výrobky Zpracováváme architektonické návrhy interiérů. Jsme schopni dělat i větší zakázky, disponujeme výrobní, technologickou a lidskou kapacitou. Působnost po celé ČR.

Spectrum nábytek

nábytek, postele, kuchyňské linky, zahradní – Prodáváme nábytek a bytové doplňky. V nabídce máme kuchyně, sedací soupravy, křesla, stoly, židle, zahradní nábytek, postele, matrace, rošty, sektorový nábytek a kuchyňské linky. Více jak 1200 položek nábytku skladem.

Nábytek do ložnice

nábytek, ložnice, postele – Nabízíme nábytek do ložnice. Nejrůznější postele (dvojlůžka, jednolůžka, palandy), šatní skříně a komody. Kvalitní dvojlůžko je hlavním kusem nábytku v ložnici. Výběrem stylových nočních stolků a dalších doplňků můžete začít u nás.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.