+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek Praha

Klíčová slova: Nábytek Praha, nabytek, nabytek Praha

E-mail: pknabytek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2011

Popis: Nábytek Praha – Nábytek vhodný do bytů, kancelářských prostor, hotelů, restaurací, aj. Nábytek, postele, komody, stolky, knihovny, obývací stěny, atypická výroba, sériově vyráběné prvky, tvar a rozměr dle přání zákazníka, povrchová úprava dle požadavku.

Web: nabytekpraha.blgz.cz

Další související informace

Zahradní kovový nábytek

Kovový nábytek, zahradní nábytek – Zahradní kovový nábytek elegantně spojuje lakovanou kovovou konstrukci s dřevěnými doplňky z exotických dřevin té nejvyšší kvality. V naší nabíce najdete i sortiment zahradního kovového nábytku s textilií.

SPIKER - srubový nábytek

Srubový nábytek, nábytek z masivu, masivní nábytek – Vyrábíme originální srubový nábytek z masivního dřeva, vhodný pro váš srub, dům, zahradu nebo jako stylový nábytek do restaurace. Naše firma má dlouholeté zkušenosti s výrobou zakázkového srubového nábytku, vyráběného původní technologií z dřevěné kulatiny, které je ponechán přírodní tvar, a která je spojována pomocí čepů. Díky tomu je každý kus našeho nábytku opravdový originál a nábytek vyniká svou bytelností. Zároveň velice dbáme na funkčnost veškerého námi vyráběného nábytku, aby obstál nejen po stránce estetické, ale i praktické.

Ohýbaný nábytek Praha

ohýbaný nábytek Praha, ohýbaný nabytek, nábytek – Ohýbaný nábytek Praha: ohýbaný dřevěný nábytek, ohýbaná nábytek, křesla, židle, taburety. Ohýbaný nábytek pro náročného zákazníka za přijatelné ceny. Ohýbaný dřevěný nábytek, ohýbaný sedací nábytek vhodný do interiéru bytu, hotelu i restaurace. Ohýbaný nábytek – křesla, židle, taburety, ohýbaný čalouněný nábytek, ohýbaný kožený nábytek.

Načítání trvalo 2.8112 sekund.