+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek Praha 3

Klíčová slova: Nábytek Praha 3, sedačky Praha 3, tapety Praha 3

E-mail: sestak-j@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2011

Popis: Nábytek Praha 3: sedačky, tapety a nábytek. Italské sedací soupravy, postele z masivu, luxusní nábytek do ložnice i obýváku, tapety na zeď. Nábytkové řady, moderní i stylové z kvalitního dřeva, luxusní italské sedací soupravy ( kožené sedačky, čalouněné rohové sedačky, látkové potahy atd.. ). Tapety, které splňují nejvyšší požadavky na kvalitu i design.

Web: nabytek-p3.blgz.cz

Další související informace

Závěsy Praha 3

Závěsy Praha 3, tapety Praha 3, garnýže Praha 3 – Závěsy Praha 3: kovové i dřevěné garnýže na závěsy. Moderní, luxusní i klasické závěsy do interiéru, potahy na závěsy, tapety na zeď, textilní doplňky poutka, střapce, ozdobná lemování, háčky, přehozy, dekorační polštářky a jiné... Závěsy z moderních vláken, s kovovými efekty, vypalované laserem, dvojvrstvé, hedvábné závěsy.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.0504 sekund.