+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek Žák - truhlířství

Klíčová slova: nábytek, na, míru, kuchyně, kancěláře, skříně, Žák

E-mail: j.knezicek@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Nábytek Žák - výroba nábytku na míru s tradicí od roku 1991 - zabýváme se výrobou nábytku na míru. Kuchyně a kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vestavěné skříně, atypický nábytek a nábytek na míru. Nábytek vyrábíme z kvalitních materiálů dle nejnáročnějších požadavků našich zákazníků.

Web: www.nabytekzak.cz

Další související informace

Vestavěné skříně Žďárský

vestavěné skříně, kuchyňské linky, kuchyně, skříně – Nabízíme nejen vestavěné skříně, kuchyňské linky ale i sestavu celého pokoje, předsíně nebo pracovny tak jak potřebujete. Regály do archivu, knihovnu, komody, prádelníky, nástavce, obývací stěny nebo televizní skříňku.Pracovní stůl s kontejnery a poličkami na CD. Postele a noční stolky.

Interiéry Kladno

kuchyňské linky, vestavěné skříně, skříně, kuchyně – Firma Ing. Pavel Kočárek - Interiéry Kladno dodává standardní nábytek i nábytek na míru. Pro domácnosti dodáváme kuchyňské linky, vestavěné skříně, jídelní stoly a židle, sedací soupravy, obývací stěny a další. Pro firemní sektor dodáváme kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla. Dále dodáváme nábytek pro školy. Jedná se především o školní lavice, židle i školní tabule. Samozřejmě dodáme do kabinetů a sboroven vhodný kancelářský nábytek v přijatelné cenové hladině při zachování vysoké kvality.

Interiéry Šindler Ostrava

nábytek, bytové doplňky, Ostrava, kuchyně, dveře – Špičková zakázková výroba nábytku a bytových doplňků. Vše vyrábíme na zakázku, podle možností Vašeho prostoru a podle Vašich představ. Nábytek a doplňky vyrábíme ve vlastní stolařské dílně v Ostravě. Vybrané druhy nábytku si můžete prohlédnout ve vzorovém bytě v Ostravě-Porubě.

Načítání trvalo 0.0832 sekund.