+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytok Mudrák

Klíčová slova: spálne, obyvačky,sedačky, kuchyne, predsiene, komo

E-mail: nabytokmudrak@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2014

Popis: Naša firma sa zaoberá predajom moderného nábytku a bytových doplnkov. Naša ponuka obsahuje kompletný sortiment nábytku ako napr. spálne, obývačky, sedačky, kuchyne, predsiene, komody, jedálenské stoly a stoličky, vešiaky, stojany, zrkadlá...

Web: www.nabytokmudrak.sk

Další související informace

Kuchyně Komárek

kuchyně, vestavené skříně, rošty, stoly, židle. – Vyrábíme převážně interiéry kanceláří, obchodů, kuchyní na míru, vestavěných skříní a veškerou zakázkovou výrobu, včetně dveří, zábradlí a schodišť. Jsme také schopni dodat za velice příznivé ceny veškerou bílou techniku a elektrické spotřebiče jako jsou myčky, lednice, varné desky, odsavače, sporáky, mikrovlnné trouby, pračky atd. Vše dle požadavků vynesených zákazníkem s velmi krátkými dodacími lhůtami. Realizace veškerých projektů probíhá od návrhu přes měření a výrobu až po dovoz a montáž.

Kuchyně, kancelářský a by

Dodáváme kuchyně, kuchyňské linky na míru. – Dodáváme kuchyně, kuchyňské linky na míru, kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla, bytový nábytek (sedací soupravy, obývací stěny, pracovny, ložnice, dětské pokoje.

Načítání trvalo 2.7822 sekund.