+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nalepshop

Klíčová slova: Samolepky na zeď, samolepící dekorace

E-mail: info@nalepshop.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2010

Popis: Nabízíme originální nalepovací dekorace na zeď, nábytek nebo auto. Používáme samolepící vinylové folie. Naleznete u nás spoustu vzorů, které neustále dopňujeme o nové a myslíme si, že každý si příjde na své.

Web: www.nalepshop.cz

Další související informace

Lepime.cz

samolepky na zeď, samolepky na stěnu, nálepky – Samolepky na zeď různých motivů, barev a velikostí ze kterých si vybere opravdu každý :-) Samolepky většinou dodáváme do 5 pracovních dní a poštovné u objednávek nad 500,- Kč máte zdarma. Sledujte také náš Facebook, kde pořádáme soutěže a občas zveřejníme i slevový kupón.

Samolepící dekorace pro v

samolepky na zeď, dekorace na zeď – Opravdu netradiční, u nás málo k vidění jsou samolepící dekorace. Je to design, který ohromí nejen vás, ale všechny vaše hosty. Tyto samolepící dekorace sou určeny na polep stěny, podlahy, koupelny a všech hladkých povrchů.

Samolepky na zeď, samolepící dekorace na stěnu

samolepky na zeď, samolepící dekorace na stěnu – Nad pohovkou v obývacím pokoji létají motýlci, u televize plavou rybičky, vedle krbu syčí had v nadživotní velikosti a naproti se rozbíhá mohutný kůň. No není to krásná představa, jak si zkrášlit oblíbenou místnost vašeho bytu?

Načítání trvalo 0.2560 sekund.