+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nano přípravky

Klíčová slova: nanotechnologie, nano impregnace, nano ochrana

E-mail: info@nanopripravky.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: E-shop specializovaný na čistící a ochranné prostředky na bázi nanotechnologie. V naší nabídce najdete nano přípravky na veškeré povrchy a materiály. Nanotechnologie je považována za jednu z klíčových technologií 21. století. Vyzkoušejte naše produkty a uvidíte sami!

Web: www.nanopripravky.cz/

Další související informace

NANOIMPREG spol. s r.o

Nanotechnologie, ochranné nástřiky, ochrana fasád – Provádíme profesionální ochranné nástřiky nejmodernější Nanotechnologií na všechny známé povrchy a materiály které máme v nabídce. Jsme připraveni jednat a řešit o zakázce v případě zvláštních nebo jinak netradičních povrchů materiálů dle dalších specifikacích zákazníka přímo na místě, kdy provedeme sondu pro zjištění struktury a složení daných ploch,materiálů a povrchů.

net.pointers security s.r.o.

Počítačová bezpečnost a ochrana dat, vizibilita, – Zabýváme se ochranou komunikačních sítí proti kybernetickým útokům, chráníme citlivá data proti zneužití, minimalizujeme bezpečnostní rizika spojená s počítačovou kriminalitou a nedodržováním bezpečnostních pravidel.

Péče o vlasy Colourb4

odbarvovač vlasů, narovnávač vlasů, ochrana vlasů, – E-shop nabízející vlasovou kosmetiku Colourb4 od zavedené britské firmy. Pouze u nás naleznete kompletní sadu produktů péče o vlasy od Colourb4. U nás naleznete kompletní portfolio od odbarvovače vlasů po narovnávač vlasů.

Načítání trvalo 2.7319 sekund.