+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nano přípravky

Klíčová slova: nanotechnologie, nano impregnace, nano ochrana

E-mail: info@nanopripravky.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: E-shop specializovaný na čistící a ochranné prostředky na bázi nanotechnologie. V naší nabídce najdete nano přípravky na veškeré povrchy a materiály. Nanotechnologie je považována za jednu z klíčových technologií 21. století. Vyzkoušejte naše produkty a uvidíte sami!

Web: www.nanopripravky.cz/

Další související informace

Novatec - ochrana zboží

ochrana zboží, odcizení, krádež – Kompletní řešení zabezpečení a ochrany zboží proti odcizení. Kabelová ochrana, lepící etikety RF a AM, ochranné obaly PATACO, pevné etikety RF a AM, systémy počítání zákazníků, uvolňovače, deaktivátory, zabezpečení NTB a monitorů.

O vědě a technice

nano strukutra, nano, nano vlakna, technika – Nanostruktura.cz je nový český web, zabývající se vědou a technikou. Zajímavé články například o umělé inteligenci, nanovláknech, vesmíru, nebo například nový článek o vědeckých parcích. Navštivtě a podívejte se!

SDH Těšany

SHD Těšany, Mladí Hasiči, požární ochrana – Webové stránky Sboru Dobrovolných Hasičů v Těšanech. Informace k požární bezpečnosti, pořádaných akcích a v neposlední řadě informace o mladých hasičích při SDH Těšany, jejich akce, závody a spousta fotografií.

Načítání trvalo 2.7004 sekund.