+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nápojové sklo Crystalex

Klíčová slova: nápojové sklo, sklenice, sklleničky, karafa, džbán

E-mail: eshop@levne-sklo.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2011

Popis: U nás najdete nápojové sklo z produkce společnosti Crystalex a.s. Sklenice na víno, sekt, nebo na pivo, či karafa, džbánek, drink set, to vše s kvalitou zaručující registrovaná ochranná známka Bohemia Crystalex.

Web: www.levne-sklo.cz

Další související informace

Umělecké zpracování skla

vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, – Ateliér Sklo rejnok - výroba obrazů, zrcadel, pískovaného skla, plastik, vitráží, misek, vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, zrcadla, plastiky, skleněné plastiky. Naše firma se zabývá uměleckým zpracováním skla formou fusingu, pískování, broušení, tvorbou vitráží a skleněných plastik.

Skleničky-Obchod.cz

sklenicky, sklo, ryte, brousene, sklenice,darkove – Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu! Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu!

Nápojové automaty

nápojové automaty, RHEA VENDORS, kelímky – Naším cílem je spokojenost Vaše i Vašich obchodních partnerů a zaměstnanců při šálku chutné kávy, nebo jiného nápoje z naší nabídky a to vždy s jistotou zajištěných kvalitních servisních i dodavatelských služeb.

Načítání trvalo 2.9366 sekund.