+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náš interiér

Klíčová slova: byty, interiér, dům

E-mail: daaviid@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Při koupi nového bytu či domu máte před sebou nelehké práce ale za to příjemné práce, a to je vybavonání interiérů celého bytu či domu. Podívejte se s námi na informace o nových a moderních interiérech ať už jste fandou moderny nebo staršího stylu.

Web: nasinterier.cz/

Další související informace

Útulný Dům - bydlení nás

inspirace, interiér, vybavení bytu, dům, bydlení – Inspirace pro Vaše bydlení. Fotogalerie interiérů, rady a nápady. Články, tipy k nákupu. Fotogalerie kuchyně, galerie koupelen, obývací pokoj, dětský pokoj, studentské pokoje. Nechte se inspirovat a získejte tipy pro Vaše bydlení. Moderní bydlení, to je ÚtulnýDům.cz.

Renovujeme, opravujeme

horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, interiér – horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, interiérové rolety, venkovní žaluzie, venkovní rolety, těsnění do oken a dveří, polstrování dveří, montáž a servis žaluzií a další stínící techniky, plastové oplocení, plastové obložení, plastové fasádní profily, plastové fasádní obložení, natěračské práce, nátěry oken a dveří, renovace oken, nátěry kovových a plechových materiálů, nátěry dřevěných materiálů, nátěry střešních krytin, renovace povrchů materiálu nátěry a nástřiky, dekorativní nástřiky OIKOS, okenní fólie – protisluneční, bezpečnostní apod.

Aretti

zakázkové interiéry, návrhy interiérů, interiér – Specializujeme se na dokončování interiérů hrubých staveb, rekonstrukce a realizace bytových interiérů na klíč, zakázkovou výrobu nábytku na míru. Nabízíme komplexní služby pro Váš interiér. Vše na jednom místě a od jednoho dodavatele. Od návrhu interiéru přes rekonstrukci bytu a vlastní zakázkovou výrobu nábytku až po dekorování interiéru. Vše co očekáváte je u nás samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.2360 sekund.