+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nativ - nábytek z masivu

Klíčová slova: nábytek z masivu, postele z masivu, komody, stolky

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2009

Popis: Na našich stránkách najdete nábytek z masivu nebo masivní dýhy vysoké kvality a jedinečného designu. Náš sortiment zahrnuje postele, skříně, komody, noční a toaletní stolky i atypický nábytek. Vše pro Váš klidný spánek: kvalitní postel, správný lamelový rošt, dobrá matrace, polštář i přikrývka.

Web: www.nativ.cz

Další související informace

Nábytek z masivu

nábytek z masivu, nábytek ze dřeva, – Nábytek z masivu poskytuje kvalitu provedení, zdravotní nezávadnost a originální kresbu dřeva. Do nábytku z masivu počítáme rustikální nábytek, moderní nábytek z masivu, skříně, postele z masivu, komody, stoly a židle.

Televizní stěny

televize, stolky, držáky, lcd, plazma, stěna – Naštěstí jsou už dávno pryč doby, kdy televizní stěna zabírala celou jednu stěnu místnosti. Dnešní moderní televizní stěny vkusně doplňuji celý interiér vašeho obývacího pokoje, kanceláře nebo jiné místnosti.

Televizní stolky

televize, nábytek, stolky, plazma, lcd – Televizní stolek bez stojanu nabízí hned několik výhod. Televizor lze libovolně přesouvat, máme k němu snadný přístup, dále lze na stolku televizi jakkoliv natáčet a samozřejmě i sundávat. Především oceníme při úklidu.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.