+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Návrh a realizace interié

Klíčová slova: záclony,závěsy,žaluzie,rolety,garnýže,markýzy,tyče

E-mail: info@jitkamudrova.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2012

Popis: Poskytujeme komplexní služby v oblasti bytového designu, textilních dekorací, závěsných systémů, celkového řešení interiéru a stínící techniky v interiéru i exteriéru. Poradíme s celkovým řešením interiéru od dispozičního řešení prostoru po kompletní dodávku na klíč, vizualizace v 2D i 3D, barevným sladěním v souladu s moderními trendy i osobou zákazníka. Poradíme Vám s výběrem vhodného nábytku a jiných zařizovacích předmětů, podlahových krytin, svítidel, stínění oken až po textilní doplňky. Vybírat u nás můžete z velkého množství vzorkovníků látek od těch nejznámnějších výrobců pocházejících z Itálie,Belgie,Francie a jiných . Dokážeme Vám také nabídnout dodání individuálně navržených a vyrobených vzorů v té nejvyšší kvalitě. Máte-li zájem o korunovaci Vašeho interiéru krásnými designovými koberci v nejrůznějších barvách a rozměrech-i ty u nás najdete. Nabízíme Vám také kompletní sortiment závěsných systémů, stínění do interiéru i exteriéru, tapety, návrh a výrobu nábytku na míru a spoustu dalších doplňků do interiéru. Vyřešíme interiérové i exteriérové stínění od zaměření až po montáž. Zajistíme elektro rozvody a zabezpečovací systémy. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi. Klademe důraz na precisní zpracování každé zakázky a dodání textilních dekorací na míru. Navrhneme a zajistíme realizaci téměř všeho čím je možné Vašemu prostoru zajistit intimitu a originalitu. Prostě u nás najdete záclony, voálové záclony, designové záclony, závěsy, látky na závěsy, dekorační závěsy, žaluzie, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, venkovní žaluzie žaluzie, koberce, kusové koberce, celoplošné koberce, designové koberce, římské rolety, rolety,kolejnice na závěsy, garnýže dřevěné, garnýže kovové, garnýže kované, tyče na záclony, tyče na závěsy, markýzy, venkovní markýzy, screen, stínění oken, stínění proti slunci, venkovní rolety, sítě proti hmyzu a mnoho jiného

Web: www.jitkamudrova.cz

Další související informace

Invence.net - žaluzie, ro

žaluzie, rolety, markýzy, košové markýzy, korbové – Horizontální a vertikální žaluzie, markýzy, rolety, japonské posuvné stěny a terasové krytí pro interirér i exteriér a mnoho dalších produktů. Profesionální montáž a servis. Kvalitní výrobky, nízké ceny. Najdeme řešení pro Vaše bydlení.

Venkovní výsuvné markýzy

markýzy, venkovní markýzy, výsuvné markýzy – Díky naší markýze bude váš obchod, restaurace i domov, vypadat prvotřídně. Vyrábíme venkovní markýzy, výsuvné kazetové markýzy a markýzy balkonové. Univers Tech vyrábí markýzy za bezkonkurenční ceny.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.