+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Návrhy interiérů

Klíčová slova: Návrhy interiérů

E-mail: j.ctvrtek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme služby bytového designéra. Návrhy interiérů v 3D podobě. Navrhy obývacích pokojů i ložnic, koupelny, dětských a studentské pokojů, nebo moderních kuchyní a jiné. Zaměření, konzultace, celá ČR.

Web: www.navrhy3d.cz

Další související informace

Střechy Praha 4

střechy Praha 4, zateplení střechy Praha 4 – Střechy Praha 4: zateplení střechy a prodej střešní krytiny, izolačních materiálu na zateplení střechy, podkroví. Zajištění pokládky střešní krytiny a zateplení střechy, podkroví i půdy. Nadkrokevní izolace střechy a kvalitní střešní krytina umožní domácnostem snížit náklady za energii.

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování – Stěhování bytů Praha: Stěhování bytů, stěhování kanceláří Praha a celá Čr. Stěhování těžkých břemen, stěhování nábytku ( zajistíme odvoz zakoupeného nábytku ). Vyklízení bytu a kanceláří, vyklízení sklepů i půdy, odvoz na skládky, sběrných dvorů

Interiér návrhář

Návrhy interiéru, bytový architekt, bytový design – Poskytujeme návrhy interiérů pokojů, kuchyní, kanceláří a dětských pokojů. Výhoda je osobní přístup a návrh na míru podle požadavků klienta, podle jeho cenových možností a také s ohledem na funkci daných prostor.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.