+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nejlevnější podlahy

Klíčová slova: dubové podlahy,masivní podlahy,nejlevnější podlahy

E-mail: vycpalkova@pixelfield.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2013

Popis: Dřevěné dubové podlahy mohou hravě změnit Váš interiér a zaručují snadnou údržbu. Vybírejte na našem e-shopu masivní dřevěné podlahy podle Vašich představ za bezkonkurenční ceny na trhu. Nejlevnější dřevěné podlahy Vám také nabízí dubové parkety a další kvalitní produkty za velkoobchodní ceny. Nakupujte chytře v e-shopu Nejlevnější dřevěné podlahy.

Web: nejlevnejsidrevenepodlahy.cz/

Další související informace

art-mafi s.r.o. dřevěné p

dřevěné podlahy – Art-mafi s.r.o. oficiální dovozce dřevěné podlahy mafi do České republiky. Dřevěné podlahy nabízíme ve třech typech, třívrstvé dřevěné podlahy jehličnaté, třívrstvé dřevěné podlahy listnaté, dvouvrstvé přírodní dřevěné podlahy a Domino Vulcano Elements. Přírodní dřevěná podlaha mafi je víc než jen pouhá dřevěná podlaha. Podlahy mafi jsou největším kusem nábytku v místnosti. Ztělesňují životní styl a představují perfektní spojení moderního designu a přírodního materiálu. Obzvláště v epoše designu a důrazu na zdravý životní styl nalézá tato harmonie velkou odezvu a podporuje silnou, individuální značku.

Dřevěné plovoucí podlahy

plovoucí podlaha, plovoucí podlahy – Naše společnost se zabývá dovozem a prodejem dřevěných plovoucích podlah. Dřevěné plovoucí podlahy Parla Floor, vyráběné ve Finsku, představují správnou volbu pro zákazníky, kteří při zařízování svého domova upřednostňují přírodní materiál v kvalitním provedení.

JKDISBET

průmyslové podlahy, betonové podlahy – JK DISBET průmyslové podlahy nabízí ucelený program nových i sanovaných průmyslových podlah. Provádíme betonové podlahy, epoxidové podlahy, podlahy UCRETE, opravy výtluků průmyslových podlah, nátěry betonových podlah. Naše služby využívají především potravinářské provozy, se kterými máme největší zkušenosti. Naše společnost je schopna navrhnout kompletní skladbu podlahového systému - míru zhutnění podkladu na základě geologického průzkumu, jakož i tloušťku betonové podlahy, včetně povrchové úpravy, a to dle zadání projektanta nebo objednatele - investora.

Načítání trvalo 2.6453 sekund.